Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Elszeretnék menni a kedvenc együttesem rajongói találkájára.Már nagyon régóta anyum megígérte de utána a nyárira még sem engedett el.Most megint lesz és még mindig szeretnék menni,de félek,hogy most se engedne el.Hülye kifogásokat talál ki pedig apum vinne tehát biztonságba lennék.Nekem nagyon fontos lenne.Bezzeg a tesóm mindig mindenhova elviszik tudom,hogy fiatal felnőtt én meg tini vagyok még de igazsságtalánságnak tartom.Ezt meg is mondtam anyumnak és erre elkezdi,hogy minek akkor menni úgy se ismerek ott senkit.Jövőre leszek nagykorú úgy,hogy már nem vagyok annyira kicsi és tudok magamra vigyázni.
2016. márc. 23. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 14-15 éves koromban már mehettem, ahová akartam egyedül is. Kollégista voltam, 220 km-eket vonatoztam. Nem tudom, a szüleid hol élnek, de biztos, hogy betegesen féltenek. Simán mehetnél egyedül is 17 évesen ilyen helyekre.
2016. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most leszek még 17 nyáron tehát már nem vagyok annyira kicsi.(:

Ja és kihagytam,hogy két órás útról lenne szó.

2016. márc. 23. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem anyukadat. Mikor mennel ilyenekre, ha nem 17 evesen!? Apukaddal egyutt uljetek ke vele, hatha ugy konnyebb meggyozni.

39/N

2016. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!