Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merek elköltözni otthonról...

Nem merek elköltözni otthonról. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Már 1,5 éve van munkahelyem így saját keresetem. A szüleim viszont kijelentették, hogy amíg otthon élek addig azt kell csinálnom amit ők mondanak. Ha elmegyek valahova elszámoltatnak, hogy kivel-hol-meddig voltam, mit csináltam. A barátomat utálják, mert szerintük nem hozzám való (mert neki nincs diplomája, szerintük semmirekellő stb), keressek mást. Mondtam, hogy elköltözök, mert én ezt nem bírom, hogy ők akarnak irányítani, erre megtiltották, hogy ezt megtegyem, különben többé haza nem mehetek még látogatóba sem. Félek elmenni, mert tudom, hogy bármi bajom lenne, vissza soha nem engednének, illetve látogatni se jöhetnék őket és ez rossz nekem. Beszélni nem lehet velük, ha a fejem tetejére állnék, akkor sem értenék meg, hogy már nem vagyok gyerek. Nem tudom mit tegyek, minden nap örlődök, hogy biztos jó döntés lenne-e? Ti mit tanácsolnátok? Volt valaki ilyen helyzetben?
2016. márc. 25. 20:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%

EN vagyok a hatos, a 7 es jol irta de marad ennekem eszem, nem koll ato tartani?

Amugy a gyakorikerdesek.hu egy szuper odal es Nagy jok a Moderatork es adminisztratorok rendes Pasasok vagy Leanyok

Ezerthat ovatosan koll itt valaszolgatni nagyon atragva magadat a dolgomon es diskuralni jocskan kell, de szaz szonak is egy a vege, hosszu temazas utan Oneki koll heles donteseket hoznia valamilen eszervek felvillanasa veget,

Maradnia kollene es egyenlore varnia, majd figyelni tisztaban a felvillano lehetosegekre, chronologiat koll onekii kovetnie Van oneki egy jo korasztalya de erlelje meg azt a munkat a korosztalyaban lefolhato lepesek ulnek de mikor tiplomazot ez a leany, nehogy kontrasztra legyen figyelmes egyszer csak

2016. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez zsarolás. A legrosszabb fajtából. Érzelmi zsarolás. Aki így próbálna magánál tartani, azt méginkább megutálnám.
2016. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%

Költöznék.

Amikor én költöztem,anyámék annyit mondtak,hogy ne hogy azt hidd,hogy sírni fogunk...

Hát nem sírtak...

De én örömömben igen.

Megszabadultam a sok szenvedéstől,veréstől... 19 voltam akkor.

2016. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Költözz! Mihamarabb!
2016. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Költözz el és tegyél magasról ezekre az undorító, aljas férgekre akik a szüleidnek merik nevezni magukat.Soha többé ne lépj velük kapcsolatba, ne keresd őket.Fognak ők még könyörögni.
2016. márc. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Rendezd a kapcsolatodat veluk es csak utana koltozz el. Igy nem valtok el haraggal.
2016. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

az elotem szolok csunyan irnak, nem kollene igy irniok,

Az utolso valaszolo szepen szoltal,

Enszerintem is rendezkedesre van szukseg es ovintezkedesre barmilen kuoltozkodesi dolgokra valo felbujtastol,

2016. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!