Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mikor éreznétek azt,...

Szülők mikor éreznétek azt, hogy csalódtatok a gyereketekben?

Figyelt kérdés
Mi lenne az az ok? Ha pl túlzottan pazarol vagy màs?
2016. márc. 26. 08:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Lepontoznak érte,de én legalább őszintén le merem írni!


Mi a nejemmel,hatalmas csalódásként éltük meg,hogy a fiunk meleg lett. :( A párom egészsége ebbe ment tönkre. :(

2016. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a lányom nagyon pazar, pocsék, most is adtam neki költőpénzt, ment vhova ahol 4 e a belepö, 12 adtam neki..

és azt mondta ez kevés!!!

de erröl én is tehetek valószinű, h ilyen lett, mert megkapott mindent kiskorában.

de semmit nem értékel..volt h elmentünk nyaralni..ott is a telefonjat nyomkodta,,,unalmas a tenger cimszóval.ugyh többet nem viszem.

2016. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
ja, es 13 éves.
2016. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Leginkább akkor, ha tisztességtelenül viselkedik, sumákol, szemét másokkal, illegális dolgokba keveredik, stb, stb. Ha a saját pénzét pazarolja, magával cseszik ki, bíznék benne, hogy erre előbb-utóbb rájön, az enyémet meg úgyse hagynám, úgyhogy ez különösebben nem okozna csalódást.:-)
2016. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
2es, csak nem mondoconra ment a lányod?:-D egyébként meg kevesli? akkor ennyit se adj neki, oldja meg ahogy tudja, és kész:-)
2016. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 MZ.per.X ***** válasza:
92%

"ment vhova ahol 4 e a belepö, 12 adtam neki.."


13 évesen hova ment ahol 4k a belépő? :D Meg 12-őt adtál neki? Én 13 évesen soha nem láttam egyben annyi pénzt :D

2016. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha homofób lenne. Igyekszem arra nevelni a gyermekem,hogy ne ez alapján ítélje meg az embereket. Tudnia kell,hogy ez nem választás kérdése,és nincs abban semmi elítélendő ha két ember szereti egymást.
2016. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%

"...és nincs abban semmi elítélendő ha két ember szereti egymást...."


Érdekes,hogy a melegek jogait ennyire védi mindenki,bezzeg engem mindenütt lepedofiloznak,mert a barátnőm 16 éves én meg 42 vagyok. :(

2016. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
hát azért az érdekes utolsó, ha valaki egy bőven lánya korabeli gyerekkel jár. Gondolj bele, egyszerre lehetsz nagypapa és kispapa is.
2016. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Mit akarsz 42 évesen egy 16 évesen? A habos teste elég? Tudtok beszélgetni valamiről? Ne csodálkozz, ha lepedofileznek! Ne nem pedofilnek tartalak, hanem gyereknek, egy éretlen nagy gyereknek!
2016. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!