Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogadja el anyám a...

Miért nem fogadja el anyám a feleségem?

Figyelt kérdés

Elég gátlásosnak neveltek,a feleségem egyben az első komoly kapcsolatom is,27 voltam amikor összekerültünk. Hamar összeköltöztünk (fél év), 3 év után házasodtunk,5 éve vagyunk együtt,boldogan.

Anyám első perctől nem bírja, szerintem féltékeny, feleségem csinos okos talpraesett,anyám az ellentéte. Hasonló munkájuk volt amikor összejöttünk,csak mig anyámnak az 40 éve a meloja,feleségemnek csak egy ugrodeszka volt egyetem után,mára nagyon jó poziban van. Mig anyámék közelében laktunk próbált neki jobb melot szerezni,de anyám mióta ismerem jobban szeret panaszkodni mint lépni.

Aztán 2 éve elköltöztünk,feleségem adfig birta anyám állandó ellenőrizgetését jótanácsait,beleszólását mindenbe. Nem ellenkeztem, itt sokkal jobb a fizu, jobb környezet,és nyugi van.

De anyám nem áll le,minden telefonjában a feleségemet bántja,ha látogatjuk őket akkor apro beszólogatásokkal piszkálja.

Már jóideje nem mondok el semmit neki,igy nem tud mibe belekötni,igy gyakorlatilag az idojarasrol beszélgetünk, ha ott vagyunk,akkor meg a kajáról,feleségem meg a telefonját nyomogatja. Egyre kevesebbszer megyünk.

Szeretnénk gyereket,szeretném ha jó nagymamája lenne,de igy nem fogjuk fél percre se ott hagyni vele.

Ezerszer leállitottam már,de ujra kezdi akkor más megközelitésből.


2016. márc. 26. 09:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Feleségem jószívűbb nálam,ha ő nem mondja,most se beszélnék anyámmal. Neki meghaltak a szülei,nagyszülei nevelték fel,idősek már,talán ezért.

Anyámnak is lehetett volna jobb meloja,ahol feleségem dolgozott,oda be tudta volna protezsálni irodára,felajánlotta neki megtanitja amit nem tud,csak jobb lenne mint 12 órában görnyedni,fizu is jobb lett volna. De nem kellett,nem fogadta el a segitséget.


Sosem veszekszünk emiatt egyébként,én biztosítottam hogy csak egyszer kell kérnie és soha többet nem megyünk.

2016. márc. 26. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!