Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ítélik el apát a rokonok?

Miért ítélik el apát a rokonok?

Figyelt kérdés
Azért ítélik el a rokonok apumat, mert megszokott kínálni engem is, és a barátaimat is (nyílván olyat akik bírják is) alkohollal. Legtöbb esetben pálinkával. Most ez miért olyan nagy baj? Múltkor is mentünk ki, kértem fél liter pálinkát 3 emberre, és adott is, meg is ittuk, semmi bajunk nem lett tőle. Azóta ha itt vannak keresztszüleim, akkor mindig felhozzák ezt témánat, hogy így felelőtlen, meg úgy felelőtlen.. Szerintem nem, jobb mintha valami olcsó rosszat innánk, akkor inkább adjon nekünk néha ő.. A másik meg hogy nem nevel burokban, de szerintem így a jó. Unokatesóm meg 22 évesen volt először fiúval, és lett is egy nem várt gyereke neki :). Egyébként 15 éves fiú vagyok.

2016. márc. 26. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Faluhelyen mindig is szokás volt ez, 100 évvel ezelőtt is, azért írtam, hogy főleg faluhelyen, mert városokban nem annyira (volt) jellemző. Kis mennyiségben pedig egyáltalán nem káros a pálinka, hanem egészséges. Akik az osztályból gyakran isznak pálinkát, azok legrosszabb esetben is 4 napot hiányoznak az iskolából, azt se betegség miatt. Szóval szerintem az egészséges élet egyik titka minden nap egy feles. Persze ezt nem 15 évesen kell elkezdeni.
2016. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%
Mintha a tizes lenne az egyetlen értelmes válaszoló. 15-16 évesen mi már ~kéthetente leittuk magunkat. És hagyjatok ezzel a marhasággal, hogy mert vagánynak érzi magát az ember. Ezt többnyire az ilyen idióták mondják, akiket a hideg is kiráz az alkohol szó hallatán. Mi lerészegedtünk, beszélgettünk, szórakoztunk. Nem mondanám, hogy elbutított vagy bármi ilyesmi. És akkor a kérdésre visszatérve: Alkalomadtán megkínálja pálinkával... És? Fejlődő szervezet atyaég... Nem ihat meg egy felest? Nem mondom, hogy vegyetek rólam példát, de én a mai napig nem tartom rossznak, hogy akkor és úgy kezdtünk el inni. Ti meg nevetségesek vagytok :D
2016. ápr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!