Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hagyja az anyukám hogy...

Miért hagyja az anyukám hogy bántsák?

Figyelt kérdés

Az apám sokszor és nagyon(!!) meg szokta ütni/verni anyut, ami ellen ő semmit sem akar tenni, úgy tesz, mintha meg sem történne.

Tényleg gyakran megtörténik, mit tehtnék érte? Olvastam róla, hogy az ilyen helyzetben lévő nők abban reménykednek hogy minden jobb lesz vagy magukat okolják miatta stb.

Ha elkezdek erről beszélni mindig 'leráz', pedig így nem maradhat...

16/L



2016. ápr. 11. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez sokszor igy van!:( Az aldozat sokszor , ugy tesz mintha nem tortent volna meg. Megprobalja sajat magaval is elhitetni, hogy ez igy rendben van/ vagy ez igy normalis. De lehet, hogy ezt miattad csinalja, hogy eros maradjon a szemedben vagy ne legyen nagyobb problema , ha bantalmazoval szembe szegul . Probalj meg leulni vele az legjobb megoldas. Mond meg neki, hogy ez nem mehet igy tovabb. Rengeteg szervezet van, ahol hivni lehet segelyszamot az ilyen helyzetben! Ha gondolod irok neked privatban.
2016. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet anyukád fél és téged nem akar bajba keverni
2016. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Családsegítő , NANE , rendőrség bevonása kell ide .
2016. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Téged nem bánt?

Akár fel is jelentheted apádat, ha ő nem képes lépni.

2016. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Anyukád tudhatja hogy apukád a feszültségét vezeti le és úgy érzi hogy talán jobb ha lehetőséget ad rá azzal hogy tűri. Apukád a munkahelyén szenvedhet el megaláztatásokat. És ha ez így van akkor a munkahelyén is mielőbb meg kell oldania, ha máshogy nem megy akkor munkahely változtatással. Az is jobb mint hogy a család lássa kárát például egy rossz főnöknek.
2016. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszer akartam hivni a rendorseget, de akkor engem is bantott.Mindenkeppen beszelek anyaval, eddig is beszeltem, de most megprobalok a sarkamra allni!
2016. ápr. 11. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
ha anyagilag megtehetné hogy lelépjetek már meg tete volna
2016. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnalom nagyon ! En is azt hiszem h mindennek a penz az oka muszaj turjön.

El kene menni onnan a ferfi tudta nelkul , kerulni kell a konfrontatiot az ilyennel merr lenyomorithat !

Azert turi mert belefasult, nem tud mar sirni

2016. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálatok az összes szomszéd süket? Szerintem szólj az iskolában a gyerekvédelminek osztályfőnöknek. Napi szinten vernek agyon nőket és gyerekeket ne tartozzatok közéjük.
2016. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 trebor93 válasza:
Ez a elkülönéshez vezet...
2016. ápr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!