Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hagyja az anyukám hogy...

Miért hagyja az anyukám hogy bántsák?

Figyelt kérdés

Az apám sokszor és nagyon(!!) meg szokta ütni/verni anyut, ami ellen ő semmit sem akar tenni, úgy tesz, mintha meg sem történne.

Tényleg gyakran megtörténik, mit tehtnék érte? Olvastam róla, hogy az ilyen helyzetben lévő nők abban reménykednek hogy minden jobb lesz vagy magukat okolják miatta stb.

Ha elkezdek erről beszélni mindig 'leráz', pedig így nem maradhat...

16/L



2016. ápr. 11. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Apád téged is szokott bántani?

Ez fontos dolog.

Ha igen,és anyád hagyja,nagyon nehéz helyzetben vagytok.

Ha nem,akkor csak szimplán nehézben.

Nem mindegy, mennyire van lelkileg megtörve.

Mindenképpen xar ügy.

Miért hagyja?

Megvan félemlítve,azt hiszi másnak már nem fog kelleni, apád nyilván manipulálja.

Jól írtad,lehet benne önvád is.

A manipulációnak pont az a lényege,hogy elhitesse a másikkal, a helyzet megjavulhat.

Mindenképpen külső beavatkozásra van szükség, ahogy előttem írták,NANE, A nők világa alapítvány... Stb.

Anyukádnak mond el,ha van látható nyoma a bántalmazásnak, azonnal látlelet, esetleg hangfelvételt is készíthettek, de óvatosan!

Később szükség lehet rájuk...

Fel a fejjel, idővel megoldódhatnak a dolgok :)

2016. ápr. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Eszter alapítvány hangrögzítőjén add meg a telefonszámodat és, hogy hívjanak vissza. Foglalkoznak ilyen esetekkel is, van ügyvédjük és pszichológus is. Talán tudnának téged képviselni és ezzel együtt anyukádnak is segíteni. Tényleg próbáld meg.
2016. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már rég fejbekúrtam volna egy palacsintasütővel és eltakaríttattam volna a zsarukkal.Ezt mindennap nézni biztos nem piskóta.Anyukádat nem értem.Lehet hogy mazochista.
2016. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De most komolyan, ilyenekböl hogy lehetnek apák vagy lehet egyátalán párjuk aki megtüri őket?

Sitten a helyük.

2016. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!