Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek most már másképp...

Szerintetek most már másképp tekint rám anyukám? ://

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kis mentális problémám. Nem tudom pontosan mi, mert nem voltam még pszichiáternél. Tegnap anyum tanúja volt ennek (edddig ssenki sem látott olyan állapotban, de meséltem mar rola neki). Mondtam neki, hogy nem én akarom, nem tehetek róla és hogy ne haragudjon. Ez 10 körül volt, aztán bementem fürdeni, utána már nem volt szó róla (bár még kicsit. zavaros voltam) de tudom, hogy megjegyezte és egy gyogyós lettem a szemében :((((

16/L



2016. ápr. 2. 16:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
72%
Ne beszéld be ezt magadnak. Anyukád biztosan aggódik érted, bármiről is legye szó. Talán arra jó lesz ez az eset hogy megfelelő dokihoz kerülj.
2016. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Költőnő? ***** válasza:
76%
Mi az a probléma?
2016. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

De nem akarok elvinni. Amikor elmondtam neeki a problémáimat, akkor azt mondta, hogy ha szeretném, ha ez változna, akkor pszichológus kell. De amúgy magától nem mondja. (bár ezzel inkább pszichiáterhez kéne menni)

Pl a matek se megy, hetek óta mondom, hogy kéne korrepetálás, de miindig csak majd... Es ez mas dolgokkal is igy van.

2016. ápr. 2. 17:18
 4/40 A kérdező kommentje:
Hat eeleg hosszu lenne leirni, de. Ha erdekel, leiirhatom
2016. ápr. 2. 17:18
 5/40 vfrtom ***** válasza:
72%
Írd, mert ez így semmi.
2016. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
3%
Emberek közé kell járni, nem a telefont kéne nyomkodni egész nap, és akkor nem lesz ennyi pszichiátriai eset. Normális, emberi életet kell élni!
2016. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Költőnő? ***** válasza:
61%
Érdekel. Azért kérdeztem.
2016. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

#6: Szánalmas vagy, hogy így itelkezel, amikor semmit se tudsz rólam (es a tobbi betegrol). Honnan veszed, hogy egész nap a telefont nyomkodom? Neked se lehet valami tartalmas életed, ha így itelkezel.


Tanulok, sportolok, írok, zenét hallgatok. Ja nem, telefon egesz álló nap. Aha...

2016. ápr. 2. 17:46
 9/40 A kérdező kommentje:
Ha gépnél leszek leírom.
2016. ápr. 2. 17:48
 10/40 A kérdező kommentje:

Utolsó, te is mekkora egy gyökér vagy... Örülj, hogy neked semmi bajod... Szerinted szórakoznék ilyesmivel? Örülnék neki, ha semmi bajom nem lenne, nem így, hogy egész nap stresszes vagyok emiatt.)

(Bocsi, holnap valószínűleg tudok gépezni, akkor leirom, ha nem, akkor hétfőn, vagy megpróbálom telón)

2016. ápr. 2. 22:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!