Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye nem csak szerintem nem...

Ugye nem csak szerintem nem normális ez a nevelési módszer?

Figyelt kérdés
A barátommal masfel eve vagyunk egyutt es anya es apa is azt mondja hogy len merjek feküdni vele 18 eves koromig. Vagy ha meg tudják eltiltjak tolem örökre. Egyaltalan nem tudok semmilyen nemi élettel kapcsolatos temat dolgot megbeszélni az anyukámmal. Fenyegeto hangsúllyal ram ordít ha szobajon a téma h ügye nem fekudtel le vele 18 eves korodig meg ne próbáld! A masik meg az h masfel ev utan meg mindig konyorogni kell hogy heti egyszer találkozhassunk a barátommal. Nem lehetünk kettesben alig lehetek nála es ha becsúszik egy rosszabb jegy nem is találkozhatunk. Ha 4est kapok akkor is mar fenyegetőznek. Egyaltalan nem törődnek a lelkivilagommal csak a teljesitmenyemmel foglalkoznak es mar uy érzem lassan meggyulolom őket. Minden vágyam hogy nagykorukent elkoltozhessek innen. Egymással pedig allandoan veszekednek. De ha anya észreveszi h a csalad tobbi tagja sem ért vele egyet azonnal letagad mindent es fel van háborodva hogy o márpedig nagyon jó szülő.
2016. ápr. 18. 21:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
97%
Bár én 17 evesen feküdtem le először q baratommal, de pasijaim voltak előtte is. 14 évesen fél évig jártunk, de csak csók volt a legtöbb és nem is féltek a szüleim attól hogy más történne. 17 évesen pedig a nagymamámtól kaptam egy esemény utáni tablettát és elmagyarázta mikor hogyan kell használni. Kesőbb mikor komolyra fordult a kapcsolatunk felirattam fogamzásgátlót. Bár én inkább a nagymamámmal beszéltem meg ilyeneket mert ő ápoló volt és nem szégyeltem tőle ilyesmit kérdezni. Apámék elég alaposan felvilágosítottak ami sztem elvette az életkedvemet is a dologtól 😂. Nem jó hogy ennyire elzárkóznak a dologtól a szüleid. Nekem is van lányom, még szerencsére a közelében sincs ezeknek a dolgoknak, 7 éves, de még nem volt szerelmes sem, és nem is tetszett még neki fiú az oviban. Lehet hogy rosszul éruntene a dolog ha 16 évesen le szeretne feküdni a párjával, de nyilván én is felvilágosítanám elmondanék neki mindent amire kíváncsi és azért 1,5 év járás alatt a barátját is megismertem volna,,, nem is értem anyukádék nem kíváncsiak arra hogy kivel jársz? Azért a szülői szem lehet kiszúrná ha csak egy skalpgyüjtő kis pö..huszár támadná a lányát...
2016. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A dolog egyebkent mar megtörtént es a párom anyukája mindent tud rólam es nagy segítőkész de megis olyan kellemetlen ez nekem hogy o Ennyire másképp áll a dologhoz mint az anyukám. Egy ideje úgy gondolom hogy a nemi életem tenyleg csak rám meg a paromra tartozik csak érdekelt h ki mit gondol errol a helyzetrol. Koszonom a válaszokat
2016. ápr. 19. 15:43
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tegyél magasról a szüleid véleményére. ha úgy tetszik, akkor akár 20 évesen is hihetik rólad,hogy bizony szűz vagy.

nem kell mindent az orrukra kötnöd. találkozz a barátoddal(Szerintem a heti 1x nevetségesen kevés).

amúgy az ilyen idióta emberek nem tudom minek vállalnak egyátalán gyereket, hiszen a saját lelkivilágukban is nagy káosz lehet. nem vagy a tulajdonuk, nem szabadna úgy kezelniük. ezzel amiket itt leírtál, csak azt érik el,hogy alig várod,hogy végre 18 legyél és lelépj tőlük..

annyit tehetsz,hogy próbálsz velük normálisan beszélgetni, esetleg más felnőttek bevonásával is, akik tudnának rájuk hatni.


még annyit jegyeznék meg, hogy az természetes,hogy a barátod anyukája máshogy áll a kapcsolatotokhoz. neki azért egy 20 éves fia van, a te szüleidnek meg egy 16 éves lánya.. szóval fiatalabb is vagy, meg te eshetsz teherbe is. érthető,hogy jobban féltenek. de mondom, normális ember tudja, hogy 1,5 év kapcsolat során a szex igenis fontos része a kapcsolatnak. és normális védekezés mellett igen kis esélye van a terhességnek..de anyukád inkább megtiltja, meg homokba dugja a fejét, mint hogy értelmesen elbeszélgetne veled a védekezés fontosságáról. no comment.

2016. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#22), akkor jó:)))
2016. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!