Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tetszik apámnak...

Miért nem tetszik apámnak hogy külföldre megyek nyaralni?

Figyelt kérdés

Mióta bejelentettem hogy elutazok nyaralni egy kis időre azóta apám állandóan csesztet hogy mennyi pénzt elköltöttem erre meg inkább költöttem volna a házra, számlákra stb.

Megjegyzem.. a pénzt én kerestem meg és ha ő költheti a saját pénzét piára meg cigire akkor szerintem én is megengedhetem magamnak hogy nyaralni menjek mert már 10 éve nem voltam sehol nyaralni.

ilyeneket mond hogy: "Tudod minek örülnék? ha azt mondanád hogy nem is jössz haza"


2016. ápr. 22. 19:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
Válasz: "Te eliszod és elfüstölöd három külföldi nyaralás árát egy évben, én meg csak egyszer megyek nayaralni 10 év alatt."
2016. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
HAny eves vagy? Ha 10 eve nem voltal nyaralni,akkor biztos nem vagy mar gyerek, raadasul dolgozol, amibol osszesporoltad az utat. Ennek ellenere veluk elsz, es meg vagy lepodve, ha orulnenek neki, ha te is dobnal a kozosbe? ..... Nem kell egesz fizut beadni, de azert egy 10-15 havonta gyanitom segitseg lenne nekik is.
2016. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Apám azt se bánná ha az egész fizetésemet beadnám. Egy időben adtam de akkor sem éltünk jobban, ráadásul én adok be de ők meg adják a tesómnak a pénzt aki csak egész nap otthon ül és válogat a munkákban.

Mikor utoljára voltam nyaralni akkor teenager voltam még és szülők vittek de azóta sehova, külföldön se voltam még.

2016. ápr. 22. 22:53
 14/33 anonim ***** válasza:
4%
Ha ennyire tre a helyzet, akkor miert nem koltozol el? Masreszt neked is adnak penzt, max nem kezbe...de szerinted a lakhatasod es kajad koltseget ki allja? Eleg felhaborito, h inkabb nem adsz fillert se, es meg te vered magad. Szegeny apad meg a sajat penzet hadd koltse magara ( mar ami marad neki a 2 felnott gyereke eltartasa utan...)
2016. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Télen alig keresek pénzt és fel kellene adnom az albérletet mert nem tudnám fizetni. Itt falun amúgy is kevés az albérlet és nem megyek be a városba lakni mert helyben van a munkám.

Apám nem sokat költ ránk, a házban semmilyen része nincs ezért nem küldhetne el

2016. ápr. 22. 23:27
 16/33 anonim ***** válasza:
Apád egyszerűen csak irigy.
2016. ápr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nos vannak ilyen emberek, mint az apád. Nekem kollégám irigykedett állandóan. Görögbe jártam rendszeresen 3 hétre, erre jött a kollegám, na én ezt nem tudnám megfinanszírozni, hogy télen nyáron utazzak. De- mondom Bogaram, ha nem csesznél el naponta 2000 forintot a kocsmába, akkor Havonta nyaralhatnál ..ennyi, csak lesett és nem tudott mit mondani. Ugyanis előfoglalásba 40.000ft a 3 hét, és mellé spóroltam nyárig a költőpénzt... és így bejártam a fél világot, mert szeretek utazni, ez a hobbim. Aki meg iszik és cigizik, annak meg az a hobbija, az megy a járdaszigetekre nyaralni :)
2016. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
49%

leirom neked, hogy miért nem tetszik neki, vagy megérted vagy nem


van két gyereke, akik már felnottek...egyik szerencsétlenebb, mint a másik, nemhogy azok segitenék a szuloket, nem..még nekik kell támogatni oket. vagy anyagilag vagy ugy, hogy fedél legyen a fejuk felett...vagy éppen legyen mit enniuk.


télen alig van munkad..albérletbe nem tudsz menni..hat nem az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy végre a saját lábadra állsz? hogy keresel egy olyan munkat, amivel télen is -van- fizetésed? nem..neked ez nem természetes, soooot, a testvéreddel példálozol, hogy ot még pénzelik is...szoval letartanak két élhetetlen embert..és akkor te azt a kevés kis pénzt, amit osszeraksz, nem arra forditod, amire kéne..elkoltozni..rezsibe fizetni..a lakhatásért pénzt adni..nem, mert neked a fontossági sorrend ott van, hogy elmenj apro pénzbol nyaralni. utána meg sirjál, hogy jon a tél..nem tudsz elkoltozni, mert nincs annyi fizetésed. agyilag meg 8 éves szinten vagy, hogy a tesoddal jossz, hogy bezzeg neki mit adnak meg mennyit.


csak annyit mondanék neked én is, hogy remélem vissza se jossz..vagy ha igen, akkor ne az én házamba, hanem tessék élj meg a saját lábadon.

2016. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
50%
18-as csak azt felejtetted el, hogy a ház nem az apáé!
2016. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mit dolgozol és mióta? Merrefelé éltek? Arra gondoltál már, hogy külföldre menj dolgozni?
2016. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!