Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tetszik apámnak...

Miért nem tetszik apámnak hogy külföldre megyek nyaralni?

Figyelt kérdés

Mióta bejelentettem hogy elutazok nyaralni egy kis időre azóta apám állandóan csesztet hogy mennyi pénzt elköltöttem erre meg inkább költöttem volna a házra, számlákra stb.

Megjegyzem.. a pénzt én kerestem meg és ha ő költheti a saját pénzét piára meg cigire akkor szerintem én is megengedhetem magamnak hogy nyaralni menjek mert már 10 éve nem voltam sehol nyaralni.

ilyeneket mond hogy: "Tudod minek örülnék? ha azt mondanád hogy nem is jössz haza"


2016. ápr. 22. 19:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Miért titkolod és terelsz? Nem tértünk el, nem mindegy, hogy huszonegy-két évesen állsz így hozzá a dolgokhoz vagy már közel a 30-hoz.

Ha akarnál változtatni, azon lennél. Nyafogással nem segítesz magadon. Ott van munka, nem tudsz albérletet fizetni, oké. Más munka nem jó, csak a szakmád? Közös szálláson nem akarsz élni a munka miatt, inkább elviseled a családot, akikkel nem érzed jól magad. Egyáltalán teszel azért, hogy ne élj velük örökké és el tudj költözni, vagy maradsz a pocsolyában?

2016. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki megmondja nem a tutit, hogy a saját lakásért/házért menjen külföldre, tömegszállásra. Hahó egy olyan családból jön a kérdező ahol simán eléldegél az apa az anyósáék által vett házban.
2016. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
"Hahó egy olyan családból jön a kérdező ahol simán eléldegél az apa az anyósáék által vett házban." - És akkor ezt a mintát kell követni a gyereknek is? Ha ez így működne, apám sem lett volna vezető soha, hanem egy nyomortanyán öregedett volna meg.
2016. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!