Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tetszik apámnak...

Miért nem tetszik apámnak hogy külföldre megyek nyaralni?

Figyelt kérdés

Mióta bejelentettem hogy elutazok nyaralni egy kis időre azóta apám állandóan csesztet hogy mennyi pénzt elköltöttem erre meg inkább költöttem volna a házra, számlákra stb.

Megjegyzem.. a pénzt én kerestem meg és ha ő költheti a saját pénzét piára meg cigire akkor szerintem én is megengedhetem magamnak hogy nyaralni menjek mert már 10 éve nem voltam sehol nyaralni.

ilyeneket mond hogy: "Tudod minek örülnék? ha azt mondanád hogy nem is jössz haza"


2016. ápr. 22. 19:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%
19, gondolom nem is a két gyereké....valoszinuleg az édesanyjáé vagy a nagyszuloké.
2016. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

nincs olyan jó nyelvtudásom hogy külföldön dolgozzak és kapcsolataim sincsenek. Illetve van de ő meg nem segítene annak ellenére se hogy közeli rokon.

Építőiparban dolgozok és az télen pang.

A házat anyám szülei építették.

2016. ápr. 24. 13:17
 23/33 anonim ***** válasza:
Egy volt kollégám pont tavaly ment ki külföldre építőiparba dolgozni. Azt nem tudom, mennyi nyelvtudásra volt szüksége, magyarokkal ment. Próbáld fejleszteni a nyelvtudásodat, külföldön lehet, hogy jobb lehetőségeid lennének, akár úgy is, ha olyan helyre mész, ahol ott szeded magadra a nyelvtudást.
2016. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Legtöbben magyarokkal mennek ki és egy munkásszállón vannak 3an 4 en egy szobában, egyik jobban horkol mint a másik, nem bírsz aludni, másnap meg kelj korán.

De hallottam olyanról is hogy lakókonténerben voltak az építkezésen.

Az tény hogy hazahoznak 300.000et de aki meg tud nyelvet az többet is tud keresni mert nincs kiszolgáltatva egy közvetítőnek vagy egy magyar főnöknek.

2016. ápr. 24. 14:45
 25/33 anonim ***** válasza:
Szoval csak nyavajogni tudsz.
2016. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
nem nyavajgás, ti kérdeztetek én válaszoltam. nem én hoztam fel a külföldi munka témát
2016. ápr. 24. 16:09
 27/33 anonim ***** válasza:
Pedig úgy jobban lenne esélyed kiszakadni ebből a családból és saját lábadra állni. Ideiglenesen még a tömegszállást is el lehet viselni, amíg össze nem szeded magad. Apám is így kezdte. Aztán vezető beosztásból ment nyugdíjba.
2016. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Voltam hasonló helyzetben csak belföldön és nem volt életem amíg haza nem mentem hétvégére.

Nem én döntöm el mikor indulunk el a szállásról mert egy autó van, ott állunk meg vásárolni ahol a többség akar, stb. Este kórusban ment a horkolás...

2016. ápr. 24. 16:30
 29/33 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ezt még mindig nem tudjuk.
2016. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
nagyon eltértünk a kérdéstől, huszonéves vagyok
2016. ápr. 24. 17:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!