Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy pénzre van szükségem orvosi ellátásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az én szüleim nagyon középkori szigorú nevelésben részesítettek engem és testvéreimet. 19 éves vagyok és egy éve borotválkoztam lent és megvágtam magam,aminek következtében egy szemölcsöm lett. Vártam,hogy múljon ,de az nem hogy nem múlt el,de nőtt és szaporodott is. Elmentem sztkba ,de ott nem vizsgáltak ki rendesen,tudom,hogy magán dokihoz kell mennem,hogy végére érjek ennek a dolognak.De hogy mondhatnám el ezt otthon?? Biztosan meg fog vádolni,hogy hazudok és nem is úgy kaptam el a betegséget,lehet meg is vernek vagy kitagadnak. De ha nem szólok még durvább lesz a helyzet,azon gondolkoztam,hogy esetleg nem eszek két hétig akkor össze tudok annyit spórolni ,hogy elmenejek egy vizsgálatra,meddig bírja ki egy ember étel nélkül ? Persze 500Ft-ot azért tudok költeni szóval jutna minden nap egy kiflire esetleg vajra is.
2016. ápr. 25. 14:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

De van...de természetesen megfogadom és elmegyek,de tudom,mert nem vagyok buta,hogy mikor keletkezett és mitől..nem véletlen ,hogy csak ott nőttek ki ahol úgy megvágtam magam,hogy vérzett.

Gombám sem volt kb 2 éve,erre ma elmentem belém nyomta azt az izét amit minden egyes emberen használ ,gondolom nem lett rendesen fertőtelnítve... mert érdekes pont aznap estére viszketek és olyan mint egy kezdődő fertőzés..

2016. ápr. 25. 22:02
 22/28 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy? Nekem is volt ilyen es nekem is a borotvatol jött ki. De hidd el h nem a borotvatol kaptad el az csak előhozta a tuneteket. Soha tobbet nem lehet borotvalni es akkor nem lesz baj. Amugy csak siman leégetik vagy lezerrel leszedik. Attol fugg mennyi penzed van. Utana immunerösites ezerrel
2016. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Még semmi jövőhéten van az időpont amit kaptam úgyhogy várok :( addig megpróbálom elterlni a gondolataimat mintha nem létezne..mert ha rágondolok nagyon depressziós leszek
2016. máj. 3. 13:18
 24/28 anonim ***** válasza:

Ne legyél depressziós emiatt. Minden rendben lesz.

Majd írd meg, mi lett.

2016. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Elmentem a bőr és nemibeteg gondozóba is ,már brutál sok szemölcsöm van, felírtak egy ecsetelőt és mondták menjek el nőgyógyászához.Nem adott semmi időpontot,hogy mikor is mehetnék újra vagy valami.. A kis lötyit ma sikeresen meglöktem és kiborult..nem tudom mi lesz ez volt a 2. nap ,hogy ecsetelem... A patikában gondolom ne is álmodjak ,hogy kiadják nekem újra recept nélkül. Hát így jártam,komoylan nem tudom mi lesz velem,ez egyre rosszabb lesz,meg fogok halni,vagy mi lesz? undorítóan néz ki szétterjedt,már úgy voltam,hogy ami pénzem van összesen 15ezer Ft azzal felhívok egy magán dokit,de ja hosszú hétvége van senkit nem lehet elérni,nem is lesz elérhető senki keddig.
2016. máj. 13. 18:10
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sulyos a helyzet ne vacakolj az Sztk-val, nem segitenek. Mond el anyudnak hogy mi van, kérj segitseget, pénzt es mejetek el egy magannogyogyaszhoz. Nem szamit hogy mit gondol most rolad anyukad, mert az egeszseged mindennel fontosabb. Lehet hogy tök jo fej lesz. Ki tudja talan ő is volt hasonlo cipoben fiatal koraban.
2016. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok,az ecsetelő amit a bőrgyógyász felírt tényleg leszedett mindent,pedig már rengeteg apróbb volt,már csak a nagy látszik,de az is gyógyul. A kenet amit vettek azt írják az eredményen ,hogy negatív. ? semmi nem volt bejelölve pl az,hogy hpv lenne. Akkor mitől jött ki,ha nem az?
2016. máj. 17. 09:39
 28/28 anonim ***** válasza:
Mert odakerültek olyan vírusok, amik szemölcsöt okoznak. Kézfogással is terjed az ilyesféle szemölcsvírus. Biztos a kezedről odakerült.
2020. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!