Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Nektek melyik esne...

Szülők! Nektek melyik esne rosszabbul?

Figyelt kérdés
Az, ha a gyereketek ordíbálna veletek, a halálotokat kívánja, vagy az ha 1,5 hónapig egyáltalán nem szólna hozzátok, még nem is köszöntene fel születésnapotokra?
2016. ápr. 27. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves gyerekről van szó?
2016. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Valszeg ha a halálunkat kívánja akk akkor sem fog felköszönteni
2016. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és ha az anyám kívánja a halálom, az milyen?
2016. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy 1.5 hónapja apám megvert, valamit hozzám vágott, ordibált nekem, lelki terrorban tartott (és még azelőtt is..). Én meg mérgemben vissza ordítottam neki hogy bárcsak meghalnál te nyomorult féreg..

Rettentően utálom. Annyira hogy arra nincs szó

És az eset óta nem szóltam hozzá.

Most meg kíváncsi vagyok hogy melyik esne neki rosszabbul. Fájdalmat akarok neki..

2016. ápr. 27. 21:28
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, nyugi mert apám nekem is hasonlókat kívánt.

Vagyis pontosítva: "nem érdekelsz,mert egyszer addig verlek amíg belehalsz, még ha börtönbe kerülök is."

Undorítóak. megcsinálni megtudtak, viszont nevelni, szeretni nem. Az ilyen barmoknak gyerek sem kéne! Csak egy kötél, komolyan mondom.. Nagyon kiakasztó!! És szomorú

2016. ápr. 27. 21:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 16 éves leszek..:)
2016. ápr. 27. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom! Az ilyen "szuloknek" nem hinnem hogy barmi farkdalmat okoz leszamitva ami roluk szol. Mert ezek borzaszto onzo, buta, primitiv stb..emberek csak a sajat erzesei es gondolatai tettei szamitanak mas meg le van szarva. Nem tudsz vele mit kezdeni, megvaltozni nem fog. Fetrengjem csak a sajat szaraban amit csinalt inkabb ne foglalkozz vele.azzal hogy latja bosszant eleri a celjat hogy teged gyotor. Ne hagyd! Gondolom gyotort mar eleget igy ne adj neki elegtetelt. Fajhat mert faj de Ne mutasd mert azon elvezkedik hogy a gyengebbet es kisebbet bantja. Okosabb vagy ennel sokkal hagy ra. Peimitiv hulye. Inkabb keruld es ne is beszelgess vele. Minimalizald a kontaktot ahogy lehet. Ugyis mindig az a vege magadat Ne tedd tonkre egy hulye barom miatt. Elotted ott az egesz elet, fiatal vagy! Eddig megkeseritette az eleted de vedd kezedbe az iranyitast es csak magaddal torodj azzal hogy minel inkabb bekes es harmonikus szemely lehessel amennyire tudsz de az ilyen erteletlen konfliktusokat el kell kerulni. Az ilyen beszolasok ugyse hatjak meg.
2016. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, egyiket se kellene. Azért, mert a másik hulladék, neked még nem kell lesulyedni a vele azonos szintre. 2 év múlva 18 leszel, akkor elkoltozhetsz és nem kell vele kapcsolatot se tartani. Anyaddal mi a helyzet?
2016. ápr. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Anyám is ott volt amikor ezt csinálta. Ő kb meg sem mer szólalni.

De ha szól akkor apám vele is üvöltözik, hogy fogja be és ne védjen engem.

2016. ápr. 28. 07:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Hja, ha anyadnak ennyi esze van, ahelyett hogy megvedene, rendort hívnak és elvalna. ...
2016. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!