Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimmel?

Mit kezdjek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

11 éves làny vagyok nyaron leszek 12. Szüleimmel élek együtt és 3 tesómmal. Mindenünk meg van csak ahoz idő kell. De anya és apa úgy beszél a tesóimmal de a legjobban velem hogy az hajmeresztő. Beszélgetek a barátaimmal fb on és bejön és elmezd főnökösködni:

Mi ez a szemét a polcodon?

Pakold el a ruháidat!

Kivel beszélsz *r i b a n c* ?

Meg a suliban a fiúk érettebbek lettek és azt hiszik hogy engedem hogy fogdossanak de közben nem engedem. Apa azt mondja rám hogy én *r i b a n c*vagyok és paraszt *k u r v a* stb...

Meg anyámék azt a feladatot adták nekünk hogy nekünk kell kivinni a szemetet. 1 hétig az enyém 1 hétig a batyjame. És ha én vagyok a soros akkor apam folyamatosan dobálja be a szobámba a szemetet.(flakonok stb) aztán mondja hogy vigyem ki a a szemetet vagy telefont elveszem. Ok nélkül elszoktak venni tőlem a telefonomat!!

Múltkor már mondtam nekik ha nem fejezik be akkor elfogok költöni a mamamhoz kiröhögtek aztán mondták hogy nyugodtan. Meg amikor felhúznak nagyon akkor sírni tudnék...

Rászoktam arra hogyha valami olyan baj történik (már többször volt nagy baj) akkor fogom az ollóz belenyomom az alkaromba és mélyen húzok egy vonalat...



2016. máj. 6. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
*nagymamádhoz menni
2016. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Imádom, hogy ha valaki segítséget kér, az egyetlen dolog, amit tenni tudunk, az az áldozathibáztatás."


Itt senki se hibáztatta a szülőket, márpedig itt csak ők az áldozatok. Van három lusta, trehány gyerekük, akiknek derogál otthon segíteni, csak, mint a kérdező is a telefont tudják nyomkodni...Mond nekik kérdező hogy a mamádhoz költözöl, nekik is jobb lesz, egy gonddal, és lusta kölyökkel kevesebb.

2016. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vágjad csak nyugodtan magad...én is csinálom vagy 10 éve.(és nem azért mert néha beszóltak gyerekkoromban , hogy vigyem ki a szemetet)

Jódolog...igaz nyáron is hosszú nadrágban és pulcsiban járok mert mindenem tele van hegekkel, de csináld csak nyugodtan. Megéri...

11 évesen vágja magát...istenem... Na és? Keresztbe vagy hosszába csinálod? Jaj szegény kislány...beszólt anyu apu és kikel vinnem a szemetet ezért vágom magam. Ennél jobban nem utálok semmit...divatból karcolgatja magát a hülye kiscsaj...

Ha tudnád, hogy akik "okkal" vágják mugakut miért teszik szerintem egy életre elszégyelnéd magad.

2016. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!