Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek a szüleimmel?

Mit kezdjek a szüleimmel?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy folyton gyilkolóznak, ha kicsit telefonozhatok. Nem vagyok egy lázadó hülyegyerek, csakhogy ez már sok. Nemhogy éjjel a szobámból is kiveszik, folyton kunyerárják ha nálam van mintha ezzel emberek ezreinek ártanék. Amúgy mellette könyvet is sokat olvasok szóval ezzel sem takarózhatnak. Nem 5 órát akarok telefonozni csak MAX!2-őt beosztva. Ha beteg vagyok szinte meg sem kapom a telefonom. Pedig látom más is a Facebookon h beteg, és amikor megmondja ezt az anyjának, akkor annak nem az az első gondolata, hogy elvegye a telefonomat...

Segítsetek! :-( Akinek meg rossz a kedve, az ne ide jöjjön oltogatni...



2016. febr. 17. 14:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hogyan kell gyilkolózni?
2016. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy?

A napi 2 óra az csak Facebook?

2016. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok! És pont ez az, hogy nemis csak Facebook, hanem néha utánanézek ennek annak, letöltök egy játékot, háttérképeket keresek... jó nem tudományos kutatásokat végzek de nem is csak szigorúan Faceboook....
2016. febr. 17. 15:00
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia.Szerezz be még egy mobilt,de arról senki se tudjon hogy van,csak te ! Tudod azért javaslom ezt mert minnél jobban tiltják annál inkább vonzó.Én is ilyen voltam.
2016. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehezen értettem meg mit is akarsz. Bár a gyilkolózást én se értem mit jelent.


Miért nem velük beszéled meg ezt a két órát.

2016. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Falun élsz?
2016. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég ostoba emberekkel élsz együtt. Ne add nekik oda, ilyen egyszerű.
2016. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Ki fizeti a számlád? Napi 2 óra beszélgetés igen sok pénz. Lehetne chatelni, vibereznu, ami ingyenes.
2016. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D


Utolsó előtti: De megölnek ha nem adom oda. Ha nem ilyen idegbetegekkel élnék könnyebb lenne...


Amúgy ha már egy percet is többet van a kezemben akkor előadják hogy másnap nem kapom meg. Ha elrontok egy példát a matekházimban, amit anyámmal csinálok mert félek hogy egyedül rossz lesz, ő meg mint a kisfőnők leelenőrzi és újracsináltarja, szrva rá, hogy milyen fáradt vagyok, és visszatérve ha vmelyik nem jó ordibál hogy nem lesz telefon meg ilyenek.👏

2016. febr. 17. 17:11
 10/14 anonim ***** válasza:

" más is a Facebookon h beteg, és amikor megmondja ezt az anyjának, akkor annak nem az az első gondolata, hogy elvegye a telefonomat..."

Szerencsés ember vagy, kérdező. Gondolj bele, milyen szar lenne, ha mindenkinek az anyja a te telefonodra pályázna.

2016. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!