Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érdekli anyumat?...

Miért nem érdekli anyumat? Miért nem balhézott?

Figyelt kérdés

Anyukám kutakodott a szobámban, és megtalálta a füvemet. Nem egy nagy mennyiség kb. 7-8g és csak annyit mondott, hogy csalódott bennem. Majd nem is vette el, hanem csak kisétált a szobámból.


De miért? Én ha saját magam anyukája lennék biztos, hogy komolyan elbeszélgetnék vele. Lehet, hogy anyukám nem szeret?


2016. máj. 7. 23:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Havi 20.000 forint zsebpénzt kapok, és úgy szoktam venni, hogy 150.000 forintért veszek 100g-t. Na az nekem, és a barátaimnak elég egy évre. Ha mondjuk 8 hónapja találta volna meg biztos nem hagyta volna annyiban :D egyébként nem 11 vagy 12 hanem 17 éves vagyok, és semmi probléma sincs az életemben, nem azért kezdtem el tépni, hanem azért, mert nem ihatok alkoholt, és ez egy jó alternatívának tűnt. Egyébként akitől veszem, tudnék venni mást is, értem itt az LSD, speed, ekit, de azok már tényleg tönkreteszik az életet, szóval hiába ajánlgatta nem fogadtam el, szóval, hogy valaki fűvel kezdi és heroinista lesz belőle, csupán jellem kérdése.


Köszönöm a válaszát mindenkinek!

2016. máj. 9. 14:46
 22/25 anonim ***** válasza:

#20

taníts mester! (bár talán már késő)

amint tudtam mentem diákmunkázni tizenévesen én is, de sose kaptam kp-t semmi más szívességért/melóért/ünnepért se otthon, se rokonoktól, uh ja, a semmiből nehéz félretenni.

2016. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
jót röhögtem, hogy a pénzeddel és azzal büszkélkedsz, hogy mit vehetnél... remélem tudod, hogy 100g-al ha elkapnak irány a börtön és akkor aztán nem csak szótlan lesz anyukád. Hajrá :)
2016. máj. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ja és talán azért nem kaptál "nagyobb" büntetést anyukádtól mert ő tipikusan az a szülő aki a pénzével megveszi a gyereke szeretetét, tehát pont nem érdekli mit csinálsz
2016. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"#20

taníts mester! (bár talán már késő)

amint tudtam mentem diákmunkázni tizenévesen én is, de sose kaptam kp-t semmi más szívességért/melóért/ünnepért se otthon, se rokonoktól, uh ja, a semmiből nehéz félretenni."


Ez még mindig hatalmas off, de nem tudom miért olyan nehéz elképzelni, hogy ha vannak rokonok és mindegyiktől pénzt kapsz karácsonyra, húsvétra, mikulásra, ballagásra, anyámkínjára, akkor nem olyan nehéz összeszedni pár tízezer forintot. És egyáltalán nem gazdag családból származom és a rokonok sem gazdagok. Most meg diákmeló mellett, kapaszkodj meg, jelenleg majdnem 700 ezer forint spórolt pénzem van.

2016. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!