Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeret az édesanyám?

Miért nem szeret az édesanyám?

Figyelt kérdés
Úgy érzem anyukám nem szeret engem,vagy ha szeret akkor miert nem mutatja ki? 17 éves vagyok párkapcsolatban élek de mégis csak szükségem van anyukám szeretetére. Soha nem nyit felém, volt mikor több napig nem voltam itthon de utána sem kérdezte meg, hogy hogy éreztem magam vagy hogy mitcsináltam. Amikor felhivom, hogy meséljek neki olyankor gyorsan lerakja a telefont mert dolga van. Ha hazaérek és mesélni szeretnék ő nem figyel rám. Egyre többet kiabál velem. Mindig csak aztmondja könnyebb lenne nélkülem. És, hogy maradtam volna a barátomnál. De ha például nem megyek haza két napig akkor a fejemhez vágja,hogy ideje volt hazajönni mit gondolok magról. Nem tudok vele megbeszélni semmit. Már csak a nagymamámmal tudom megbeszélni a dolgaim. Mit tehetnék, hogy ez javuljon?

2016. máj. 8. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni.Várj még egy évet és tűzz el otthonról.És örülj neki,hogy neked már csak 1 éved van :/
2016. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

ő nem a barátnöd ha beszélgetni akasz keres barátokat

te meghalgatod őt segitesz bármiben?

2016. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valóban ez lenne a "legkönnyebb" csak, hogy a tanulásból nem lehet "eltűzni" otthonról.
2016. máj. 8. 21:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Amennyiben azt feltételezed nincsenek barátaim, vannak. De szerintem vannak olyandolgok amikor szükség van egy felnőt véleményére. Igen én amikor tehetem segítek. Nem esik nehezemre elég házias vagyok. Ìgy sokat segìtek a házimunkában és a kinti munkákban is. Persze ezt ő nem őrtékeli de mégis teszem.
2016. máj. 8. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
17%

gyerek 17 évesen nem kel senkinek értékelni hogy megfogod a seprüt ez alap dolg nem jár érte dicsért nem vagy kis gyerek

fel kel nőni nem ő tehet rola ha te ettőlé félsz

2016. máj. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolso lehet hogy alap dolog de azert az alap dolgokat is illik elismerni olyakor..

Lehet ha masban megkapna az odafigyelest akkor nem hozna fel ezt is. Meg gondolom amugyis csak egy pelda volt a sok kozul. Sajnos nem tudsz mit tenni. Nem tudjuk az emberekre rakenyszeriteni hogy szeressenek minket megha azok a szulok is. Ebbol latszik hogy mennyire elkulonul hogy szulo vagy/ es anya,apa. Szerintem egy szulo a neveben benne van aki megszult de anya es apa lehet a szomszed neni is ha ugy viselkedik veled. Az orokbefogadok altalaban anya es apa szokott lenni

2016. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!