Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitévő legyek ezzel a helyzettel?

Mitévő legyek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Csináltam egy hatalmas hülyeséget es tanacstalan vagyok. Nem szoktam sokat bulizni, sőt! Alig

Es volt egy buli hetvegen egyik ismerosunknek egy szorakozohelyen, es szuleim is ott voltak

Es nem szoktam inni, nem is birom a piat es itt ittam azthittem lehet..

Es nagyon kiutott a pia, egy fiu meg el akart rangatni magahoz majdnem sikerult is neki de "szerencsere" rosszul lettem nem voltam magamnal es hazakuldott szuleimnek meg elfelejtettem szolni csak amikor hazaertem, es mindenhol kerestek mar nagyon aggodtak nem tudtak merre jarok, es nagyon kiakadtak jogosn is megertem oket! Napok ota nem tudok enni nem tudok emberek koze menni annyira bant az egesz... Anyukam mar megbekelt velem de apukam egyszeruen sehova se akar elengedni meg h majd nyaron mindennap ulhetek itthon eltilt mindentol.. Mitevo legyek???



2016. máj. 12. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Minden szülő csinált hülyeséget kamaszkorában, de mire szülők lesznek, addig valahogy elfelejtik :-(
2016. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen.. Anyukam meg nem is, de apukam hatalmas bulis volt fiatal koraban..
2016. máj. 12. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is gondolod, apukádnak van igaza. Gondold magad a helyzetébe, hogy van egy lánya, aki kb. magatehetetlenné issza magát egy szórakozóhelyen. Manapság ez a "divat" a fiatal lányok körében, és most azt hiszi te is közéjük tartozol. Mondd el neki hogy ez egy egyszeri alkalom volt és te azért nem ilyesmi lány vagy, nem kell félnie hogy ez előfordul többet
2016. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze teljesen megertem a helyzetet, csak ilyen meg soha se volt velem es nem is lesz nagyon sokat tanultam ebbol, csak nem szeretnem h egesz nyaron itthon kene fekudnom
2016. máj. 12. 22:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Helyes, helyes :) Amúgy nem fogja hagyni hogy egész nyáron ott kuksolj a szobádban, ennyire ne parázz :D Szerintem egyszer majd elbeszélget veled hogy nyomatékosítsa a hülyeségedet, aztán hagy menni a dolgodra. Aztán ha mége gyszer előfordulna az már tényleg egy nyaras fogságot jelentene, de ahogy látom te nem az a fajta ember vagy, szóval no problemo
2016. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Beszeélgess el apuddal és akár mennyire is pipa rád de belül csak aggodalom és szeret téged szoval ülj le vele beszélgetni
2016. máj. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2016. máj. 13. 07:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Beszélgess el apukáddal, hogy oké, egyszer hibáztál, őszintén sajnálod és tanultál belőle, de visszacsinálni nem tudod, hiába dühöng ezen, csak fölöslegesen idegel ki mindenkit. Ez van, el kell engeni ezt mostmár.

Örökké amúgy sem tilthat el mindentől.

Személy szerint én egy jó 1 hét alatt megunnám ezt a szülői hisztit, aranyos, mikor úgy tesznek, mintha ők semmi hülyeséget nem csináltak volna fiatalkorukban... Fölösleges ennyit drámázni rajta neked is, megbántad és kész, lapozzatok végre.

2016. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Szégyeld is magad! Ìgy leszel, majd részeges hülyepixa. Ha a bulizást ész nélkűl csinálod, és nem a jövőd épìtgetésén fáradozol később nagyon megbánod!!! Én már csak tudom :(
2016. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!