Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet a kollégiumra? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni, hogy Ti hogyan vennétek rá a szüleiteket, hogy koleszbe mehessetek.

2016. máj. 14. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Nekem sok koleszos/volt koleszos barátom van.

Mind aztmondta , hogy szar. De nem kicsit. Megtanulsz eggyütélni stb hülyeségek..aha. Akkor béreljen egy lakást 2-3 emberrel. Ne egy szutykos koleszba mennyen.

2016. máj. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat tudok bulizni kollégistaként
2016. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

Ez attól is, függ h középiskolásként mennél koliba vagy egyetemistaként. Az egyetemi kollégiumok nagyon lazák, míg a középiskolaiban 10kor lefekvés, mindig vissza kell érni 4-re vagy legkésőbb 6-ra.

Az egyeteminél pedig akkor mész el amikor akarsz.


Egyrészt olcsóbb, másrészt a korosztályoddal vagy körülvéve, sokkal több barátod lesz. Megtanulsz önállóan ellátni magad. Persze arra vigyáznod kell, hogy jó társaságba kerülj. De szerintem félévre simán ki lehet probálni.


Engem nagyon nehezen engedtek el egyetemi koliba. Azzal sikerült engedélyt elérnem, hogy olcsó, és mindennap felhívom őket, emelett hétvégente hazamegyek. :)

2016. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ki mesélte neked ezt a rengeteg marhaságot a középiskolai kollégiumokról? :D Lefekvés akkor van amikor álmos vagyok, és 11nél előbb ritkán jövök vissza, de jöttem már 3ra is és egy szót se szóltak.
2016. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
#14, hát pedig nálunk 10-kor van takarodó, és kimenő négyig van.
2016. máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan a takarodó?
2016. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%
én azt hallottam, hogy 10 után lekapcsolják a nagylámpák áramellátását és max kislámpával lehet világítani. Emellett takaradó esetén nem lehet kimenni már fürödni, szóval csak a szobában lehetsz. S ebből egyenesen következik hogy ilyenkor már városba se mehetsz ki. Elvileg ilyenkor már aludni kell. De elég ha csendben vagy.
2016. máj. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A mi kollégiumunkban nincsenek ilyen beteg elképzeléseik a nevelőknek. Mivel legtöbbször 10 után érek vissza így furcsa lenne ha akkor már aludnom kéne. Fürdeni éjfél körül szoktam.
2016. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nálunk sincs ilyen hogy 10után alvás én is általában 10után szoktam fel menni utána meg elmegyek fürdeni és villany oltás sincs szóval ez kollégium függő. És azt had tegyem hozzá hogy én imádok koleszos lenni szerintem egyszer mindenkinek ki kellene próbálni. Sok barátot szerzel segít elfogadni másokat össze hozza az embereket és minden este egy nagy buli olyan mint ha egy nagy családba lennél meg tanít önállónak lenni és megtanít beosztani a pénzed (jó ami nekem sose megy:D) Ja és igen ez is közép iskolás kolesz .
2016. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én az anyagiakra hivatkoztam. A kollégium sokkal olcsóbb, mint egy albérlet. A szüleimnek jobban tetszett volna, ha albérletbe megyek, mert "a kollégiumban sok a részeg idióta". De végül úgyis az volt, amit é szerettem volna, mert magam keresem meg rá a pénzt...

Egyetemi koleszról van szó. :)

2016. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!