Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 28-30 évesen van, aki még a...

28-30 évesen van, aki még a szüleivel él? Elmondanád, hogy miért?

Figyelt kérdés
Nem szeretnél már külön életet kezdeni? Vagy más oka van? Nem néznek le érte?
2016. máj. 16. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

A szüleimmel lakom 2 szobás téglalakásban.


Korábban egyedül laktam 2 szobás panellakásban.

100-110 ezrem ment el a lakbérre és a rezsire.


Így most ennyivel beljebb vagyok.

És havi 30-40 ezret hazaadok.


33N

2016. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Férjemmel, fél éves fiammal és a szüleimmel élünk 1 fedél alatt, 180m²-en osztozunk. Azaz igazából nem kell osztoznunk, mert van mindenünk külön (fürdő, konyha, nappali, stb), egyedül a garázs/műhely közös. 26 vagyok, legalább 5 évig így leszünk még. Éltünk külföldön is, albérletben is, de így sokkal többet félre tudunk tenni saját házra. Biztos van olyan, aki ezt lenézi, de maximálisan hidegen hagy minket.
2016. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Én még idősebb is vagyok (36), és még édesanyámmal élek, de kiveszem a részem mindenből (háztartás, ügyintézés, anyagiak stb.). Sőt, van 40 feletti ismerősöm is, aki otthon él a szüleivel, de ugyanúgy kiveszi a részét mindenből ő is, sőt még a beteg édesanyját is ápolja (nálunk is volt egy ilyen időszak, hogy anyum beteg volt és én ápoltam). Mielőtt valaki azt írná, hogy ez a természetes, ismerek/ismertem nem egy olyan családot, ahol ez egyáltalán nem az...


Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá! Mindig is utáltam az olyanokat, akik folyton mások magánéletében vájkáltak, ahelyett, hogy a sajátjukkal foglalkoztak volna!

2016. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó bekezdés nem a kérdezőnek szól természetesen!
2016. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
33 éves koromig velük éltem. 7 szobás, kétszintes házunk van. Az exem is ott lakott velem. Minek mennénk külön, ha hatalmas ház van?
2016. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Baltaarcúu válasza:
Én 2 kilót is félre tudok így rakni...
2022. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!