Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt, akinek a szülei...

Van itt, akinek a szülei nagyon nehezen vették tudomásul, hogy felnőtt? Mennyire kellett drasztikus eszközökhöz folyamodni, hogy elfogadják, hogy felnőttetek, és hagyjanak élni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 00:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Talán gondoskodj magadról. Vagy kézen fogva kísérnek a munkahelyedre és utána rendezkednek a lakásodban? :)
2016. máj. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

"Mennyire kellett drasztikus eszközökhöz folyamodni, hogy elfogadják"


Drasztikus eszközökkel??

Hát addig vered őket, amíg el nem fogadják.

:)

2016. máj. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Egy valamennyi esszel rendelkező szülő orul annak ha a gyereke felno, megallna sajat laban eltartja magat, ez sajat maga iranyaba is egyfajta elismeres, hogy nem egy eletkeptelen barmot nevelt fel! Aki ezt nem igy latja, ill ezt keptelen elfogadni, az nagyon buta ember!
2016. máj. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem anyukám a mai napig sem. Folyamatosan hova mesz, így csináld úgy csináld, csak így lesz jó stb...


Sajnos én eddig nem tudtam leallitani. Ami talán bejott, hogy rahagyom, amit mond és csinálom a saját fejem szerint. Sokszor persze robbanok, hogy hagyom mar békén, amiből persze óriási vita lesz. Majd pár hét nyugalom és kezdődik elölről. Próbálom minél több dologból kihagyni, csak az se jó, mert mégis az anyukám és szeretem.


28/N

2016. máj. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Van munkahelyem, saját lakásom, fenntartom magam, most felújítási munkáim vannak, amiknek egy részét (már nyugdíjas) apám meg tudja csinálni, amit én nem, és olcsóbb így, mint szakembert megkérni, és szabadságot kivenni miatta. De főleg anyám képtelen belátni. Igen, ha itt van nálam, elkezd rendezkedni, meg kiselőadást tart. A mostani munkahelyemet anno apám majdnem feljelentette, mert első időkben csak kölcsönzöttként foglalkoztattak (azóta állandó állományban vagyok, mostanra elfogadta, hogy itt dolgozok, de amikor kiderült, nagyon haragudtam rá). Anyám állandóan el akarja adatni a lakásomat, vagy nyúz, hogy adjam ki albérletbe és költözzek vissza hozzájuk.


Egyáltalán nem vicces.

2016. máj. 19. 07:20
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja igen, a lakást én vettem, magam gyűjtöttem rá össze a pénzt, nem a szüleim tolták alám.
2016. máj. 19. 07:21
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Le is állhatsz vele vitázni, hogy márpedig neked így jó, és nem akarsz változtatni, de úgyse fogja szerintem annyiban hagyni, vagy rá is hagyhatod. Had mondja, úgyse fog változni semmi.
2016. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyébként kiváló, megbecsült szakemberek a szakmájukban, ezért is merem apám segítségét kérni olyan barkácsmunkákban, amikhez én nem értek, vagy nem tudnék itt lenni, csak magánemberként valahogy annyira más arcukat mutatják, és nekem ez kellemetlen.
2016. máj. 19. 07:47
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#5: Hát ebben az esetben ez már igencsak beteges a szüleidtől.
2016. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Add el a lakást mi? :D

Bocs, de nekem erre kell egy...hosszúúúú idő.... hogy feldolgozzam.

2016. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!