Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van okom aggódni? (hosszú)

Van okom aggódni? (hosszú)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy anya hirtelen elég sokat fogyott. Akkorára megnőtt az önbizalma hogy az már olyan helyzetekbe torkollik hogy akármilyen férfival elkezd flörtölgetni. Már említettem neki de mindig azt kaptam hogy nem az én dolgom. Már korábban is feltételeztem hogy mi van ha megcsalja apát..de eddig nem nagyon foglalkoztam

vele, csak nemrég elkezdett járni este valahova, amikor rákérdeztem azt mondta hogy az én dolgom.. Tegnap pedig megkért hogy küldjek át neki egy zenét és pont akkor kapott egy üzenetet hogy "Szia..Ma este tali:)?" na és itt kezdtem el gondolkodni hogy mi van ha tényleg igazam lesz..(folyamatosan telefonozik, le van kódolva minden) Ma rákérdeztem és azt mondta hogy ő ilyenre nem is emlékszik..meg hogy csak egy ismerős..na most őszintén ennek nem dőlne be senki..é hiába mondtam hogy ha nem nagy dolog akkor mutassa meg majd megkeresem neki azt az üzenetet..de persze nem mutatta meg mert nem az én dolgom..és a legrosszabb hogy szemrebbenés nélkül az arcomba mondta hogy nem igaz..és olyan hangon hogy még én érezzem magam rosszul hogy ezt feltételezem..(tudni kell hogy apával folyamatosan megy a vita hasonló dolgok miatt) és ennyivel le is lettem rendezve..szerintetek igazam lehet? 15.L


2016. máj. 19. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez tènyleg nem a te dolgod.. Ezt az anyukádèknak kell elintèzni maguk közt. Lehet hogy van valakije.. De lehet hogy csak egy barát vagy lelkitársról van szó. Arra nem gondoltál hogy anyukád magányos? Mármint hogy apukád nem foglalkozik vele se testileg se lelkileg mert elhidegültek egymástól?! Vagy rossz a kapcsolatuk? Egy nőnek szüksège van a törődèsre ès lehet hogy úgy gondolta jobban fog így tetszeni èdesapádnak ha lefogy. De te ne szólj bele semmikèpp a dolgukba mert nem biztos hogy arról van szó hogy csalja apukádat! Majd ha úgy alakul kiderül minden ès ők elrendezik egymás közt
2016. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
anyádnak is joga van egy kis boldogsághoz te magadal foglakoz
2016. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kedves 2-es válaszoló szerintem egy 2 gyermekes házas anyuka nem engedhet meg magának ilyet..váljon el akkor
2016. máj. 19. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Oke. Valjon el. Egyből. Hogyne. Mert Téged zavar. Apuhoz költöznél?
2016. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

ne szolj bele nem kel otthon penészednie hogy a te lelki nyugalmad meg legyen

nölj fel és ne mondj olyat amit még meg bánhatsz

2016. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,hogy ennyien ellened vannak.

Am énis hasonlo helyzetben vagyok anyukám lassan 50 lesz 2 gyerekes ő is es van egy elettarsa.Viszont estenkent ha ugy dolgozik a pasija (aki igazabol az apam is lehetne,3 eves korom ota nevel ) mindig elmegy bulizgatni..egy ido utan mar en se torodtem vele, hiszen o cseszi el az eletet nem en, en csak peldat tudok venni rola,hogy soha ne legyrk olyan.

2016. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Érdekes, mikor a nő írja ki a kérdést, akkor erkölcstelen szemét k**va, és hogy meri megcsalni a férjét, és átverni a gyerekeit.

Ha a férfi kérdez, akkor ő a puhap**ű szerencsétlen, és biztos nem foglalkozik eleget az asszonnyal.

Ha meg a gyereknek esik rosszul, akkor ne szóljon bele, és hadd csináljon szegény anyuci azt, amit akar...


Érdekes. :D

2016. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Szegény gyerek azt a példát látja kamaszként maga előtt, hogy 40-50 évesen nyugodtan csalja meg a férjét és hazudjon a gyerekeinek, és még neki mondjátok, hogy nőjön fel? Gratulálok... Veletek se foglalkozott eleget anyátok, az látszik.
2016. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi innen nem tudjuk hogy milyen a viszonya Apukáddal. Mi van ha neki is volt/van vkije???

Lehet hogy semmi közük sincs már egymáshoz.

Mindenesetre az anyádtól ennek ellenére nem kérheted számon hogy kivel mit irogat mert majd ha 2 év múlva ő akar belenézni a telódba Te leszel a legjobbn felháborodva.

2016. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
De igen, számon kérheted! Persze nem úgy, hogy letámadod, hanem próbálj meg vele erről beszélgetni, hogy mi ez és miért van? Hogy miért van hozzá közöd? Mert EGY család vagytok.A lelki fejlődésetekért, nyugalmatokért a hagyományos családmodell fenntartásáért a szülők a felelősek. Ha változás történik a szülők kapcsolatában és viselkedésében, ami megváltoztatja a család életét, sorsát, a szülőnek kutya kötelessége leülni a gyerekkel, főleg ha már kamaszról beszélünk és beszélgetni a helyzetről. Nem megoldás elküldeni a kérdező gyereket, hogy semmi közöd hozzá.Próbálj úgy közelíteni felé, hogy megértőnek tűnj, olyan alkalmat keress, mikor nyugi van és jobb a kedve,úgy könnyebben megnyílik. Sok sikert.
2016. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!