Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van okom aggódni? (hosszú)

Van okom aggódni? (hosszú)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy anya hirtelen elég sokat fogyott. Akkorára megnőtt az önbizalma hogy az már olyan helyzetekbe torkollik hogy akármilyen férfival elkezd flörtölgetni. Már említettem neki de mindig azt kaptam hogy nem az én dolgom. Már korábban is feltételeztem hogy mi van ha megcsalja apát..de eddig nem nagyon foglalkoztam

vele, csak nemrég elkezdett járni este valahova, amikor rákérdeztem azt mondta hogy az én dolgom.. Tegnap pedig megkért hogy küldjek át neki egy zenét és pont akkor kapott egy üzenetet hogy "Szia..Ma este tali:)?" na és itt kezdtem el gondolkodni hogy mi van ha tényleg igazam lesz..(folyamatosan telefonozik, le van kódolva minden) Ma rákérdeztem és azt mondta hogy ő ilyenre nem is emlékszik..meg hogy csak egy ismerős..na most őszintén ennek nem dőlne be senki..é hiába mondtam hogy ha nem nagy dolog akkor mutassa meg majd megkeresem neki azt az üzenetet..de persze nem mutatta meg mert nem az én dolgom..és a legrosszabb hogy szemrebbenés nélkül az arcomba mondta hogy nem igaz..és olyan hangon hogy még én érezzem magam rosszul hogy ezt feltételezem..(tudni kell hogy apával folyamatosan megy a vita hasonló dolgok miatt) és ennyivel le is lettem rendezve..szerintetek igazam lehet? 15.L


2016. máj. 19. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi az hogy semmi köze hozzá?Basszus a gyerek a család része, nehogy már ne érdekelje hogy hullik szét a családja.
2016. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nos lehet hogy rám rossz szemmel néztek de én elmondanám apumnak ha anyámat ilyenen kapnám rajta. Szerintem tuti hogy csalás megy a háttérbe. Mit titkolhat a telefonzárral? Nekem már ez gyanús.
2016. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok a hülye, de mi az hogy nem a te dolgod? Meg hogy anyukádnak is jár ennyi,meg ilyenek? Néhány hozzászóló tényleg elgondolkodhatna magán. Szerintem egy családban az a normális hogyha megbeszélünk egymással dolgokat. Ki az aki titkolózna a saját gyereke előtt? Ja hogy mert ő gyerek és semmi köze hozzá? Mindjárt más!

Hogy ne lenne köze hozzá?! A saját annyáról van szó! De persze biztos jó egy gyereknek folyton veszekedő( és egy idő után talán elvált ) szülőkkel élnie. Mond meg apukádnak, és ne hagyd hogy lerendezzen annyival h semmi kozod hozza! Nem tudom h van e kissebb tesód, de ha igen akkor remek példamutatás ez neki anyukád részéről.

2016. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!