Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg? 12,5/L

Hogyan kérdezzem meg? 12,5/L

Figyelt kérdés

Annyi,hogy már szeretnek melltartot, gyantaztatni a lábam és szemoldokot szedni.

Igazabol mar tavaly nyár óta borotvalom a lábam és a honaljam.mivel eleve nagyon fekete volt a szorom és muszalynak ereztem. Erre csak annyit mondott hogy miért borotvalkozok? Mondtam hoyg én nem😂aztán elmentem.

Már elegem van ezért szeratnem gyantazni a lábam. Persze kozmetikussal.

Uncsim egyszer kiszedte a szemoldokom mert 2cm széles vicc nélkül. Erre anyám leorditott 😒 Ezért meg szeretném hoyg szedje akár kozmetikus vagy barki.

Aztán melltarto. Na kaptam karacsonyra melltartot ami amúgy már kicsi és szivacs sem volt benne meg semmi. Azóta csak toppokat vesz mióta kinoltem. A 60As az kicsi mivel magam probaltam és nagyon kicsi volt rám. Szoval szeretnek egy újat.

Anya amúgy elfog vinni kozmetikushoz pattanasokkal.

Szoval hogy hozzam fel neki a témát?

Egyébként nemsokára 13leszek 😊



2016. máj. 29. 17:33
1 2 3 4
 11/35 gömbicica ***** válasza:
20%

mindjárt 13 leszek évesen olyan marha szőrös nem lehetsz.

60A melltartó??? látszik tesin??

mekkora probléma? 12,5 évesen A-s melltartóval nem tudom mit parádézol??? (aztán még szivacsos is legyen. jah! hogy nagyobbnak látszódjon. meg push up!

Ilyenkor tudok örülni, hogy nincs lányom!!!


Persze okos telefonod az már van:( :(

és a legnagyobb gondod, hogy gyantáztass, meg kiszedjék a szemöldöködet:( :( pfuuu nagyon sajnállak :(


egyébként már nem divat az a vihnya egyenszemöldök :( előbb-utóbb meg majd ugy kikopik, hogy csak ceruzával tudsz valami bohóc arcot rajzolni magadnak :(


Hogy kérdezd meg? a szádon! Kérd meg Édesanyádat, hogy menjetek el együtt egy fehérnemü boltba, és vegyetek próbával egyet.

Egyébként szerintem tökre felesleges!!!

Addig örülj, mig magától elvan, nem kell felpolcolni!!!


Én igaz már nem vagyok fiatal, de annak idején én ilyen idősen már egyedül csirkét vágtam, stb.


Neked meg legnagyobb bajod, hogy gyantáztass, meg puhs up -olj. fpuuu :( -bocsánat!!!-

lehet lepontozni!

2016. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

A sok oltogató amúgy nincs tisztában azzal, hogy 12,5 évesen már bőven elkezdődik a kiskamaszkor? Pontosan az a korszak, amikor hirtelen egy rakat szőr lesz a lábon, hónaljon, stb., nő a mell, jön a menstruáció... stb. ne kelljen már felvilágosító órát tartanom, jesszus. Ezektől az álszent "nem kell az még neked", meg "bezzeg én ennyi idősen"-dumáktól meg falnak tudnék menni, komolyan...! Nincs nektek szemetek? Nem látjátok, nem tapasztaljátok, hogy 12-13 évesen már rég nőhet a melle egy lánynak?

Azt is fel lehetne már dolgozni, hogy igen, a mai lányok gyorsabban érnek testileg, mint mi 15-20 évvel ezelőtt. Hogy mitől, abba most nem megyek bele, vannak elméletek, de hogy nem ők tehetnek róla, az biztos. Aki ezt nem bírja megemészteni, az húzzon pszichológushoz, de ne a gyereket/kamaszt bántsa már, jesszus...

2016. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, jól megmondtad a tutit, én 21 éves létemre, szintén nőként felpontoztalak.

Én 16 évesen voltam legelőször szemöldököt szedetni és gyantáztatni, és abszolút nem bántam meg.

Bár a mai fiatalságot elnézve... elvárják!

Nem tudom hogy tudott csupán 8 év alatt ekkorát változni a világ.

2016. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
83%

#8-as.


A "cigánybajusz" igen is gáz. A kozmetikus aki meg azt mondta h csak erősebb lesz, valószínűleg egy kontár. Attól hogy borotválod nem lesz erősebb a szőrzet..nem ezért lett 20 évesen szőrösebb..atyaég.

2016. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Kedves 11es!

Senki sem mondta, hogy push up melltarto kell, nem akarok úgy kinezni mint egy k. Csupán nem szeretnem, Hoyg kilatszodjon a mellbimbom.

Nem értem miért baj ha van okostelefonom(nem konyorogtem érte csak kaptam szulinapomra 2éve) és hogy azt szeretnem Hoyg ápolt borom legyen?! Tudod nagyon sokat beszoltak már a szemoldokom miatt. Mivel nagyon de nagyon szeles. :(


Szabadidomben lovagolok és nem pasizok mint egyesek 12 éves fejjel. Ami szerintem ritka a mai vilagban😉

2016. máj. 29. 19:42
 16/35 A kérdező kommentje:
9esnek, 12esnek és a 13asnak nagyon koszonom :)
2016. máj. 29. 19:43
 17/35 anonim ***** válasza:
60%
A borotválkozást megértem, én is valahogy ilyen korban kezdtem, mert hatalmas őserdő borított volna be, ami egyáltalán nem volt szép, vagy nőies. De a szivacsos melltartót azt hanyagold. Ha nem sport melttartó, akkor annak úgyis keményebb a fala, szóval azon keresztül semmi sem látszik. De főleg A-s melltartók vannak egy nagy szivacsdarabbal alulról kibélelve, hogy felnyomják a mellet, no ezeket kerüld. Ez nem egészséges, főleg nem a te korodban.
2016. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18%

Ha erős vagy mellben, pont nem szivacsos melltartó kéne, az csak ront a helyzeten...

Nagymama, nővér nincs, akivel el tudsz menni vásárolni? A gyanta meg felesleges még ennyi idősen! Lehet sokat javítana a kapcsolatotokon, ha őszinte lennél, és nem a háta mögött borotválnál, meg szedné ki uncsid a szemöldököd, hanem leülnétek, és átbeszélnétek, hogy neked ezek a dolgok miért fontosak!

2016. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan, muszáj oltogatni a Kérdezőt? 12-13 évesen már simán benne van abban a korban, amikor már igenis szőrteleníteni kell, és rendes melltartóra van szükség. Nekem is nagyon szőrösödött a lábam és tudjátok milyen rossz érzés, amikor tesiórán vagy bárhol beszólnak miatta?

Szerintem kedves Kérdező, ha anyukáddal nem olyan jó a kapcsolatod, akkor kérj meg egy nagynénit, nagymamát, lányunokatestvért vagy nővért, hogy vigyen el vagy legalábbis kérjen neked időpontot kozmetikushoz, mert szerintem szemöldököt szedni otthon ne állj neki egyedül.

14/L

2016. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
87%

Én sem értem a leugatásokat, pedig 23 éves vagyok már, de amikor 5.-es voltam, nálunk az osztályban akkor kezdtek terjedni ezek a dolgok, azóta meg bőven változott a világ szintén.

Én először krémmel próbálkoztam, de rengeteg elment rá, majd kaptam egy epilátort, a mai napig a lábamra azt használok. Ha van zsebpénzed vegyél egyet és nem kell mindig kozmetikushoz menni. A többi testrészre pedig borotva. Ezt anyukáddal nem hiszem hogy nem tudod megbeszélni, hogy a hónaljadat borotválni KELL. Ő nem borotválkozik?

A melltartót gondolom melyiket mondod, ami olyan vékony és átlátszó kicsit. Erre is vagy gyűjts pénzt és ruházz be 1-2 fekete meg fehérre azok jók mindenhez, vagy anyuddal beszéld le és menjetek vásárolni. Kínaiban is van rengeteg választék és jók, szóval nem is ördögi összeg. Ilyen korban amúgyse érdemes szerintem nagyon beruházni rá hiszem sorba növöd majd ki őket.

A szemöldökszedetéshez nem tudok hozzászólni, az enyém sosem volt szedve, mert szép íve van és se nem vékony, se nem vastag, olyan amilyennek lennie kell, de mindenki azt hiszi szedik.

2016. máj. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!