Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg? 12,5/L

Hogyan kérdezzem meg? 12,5/L

Figyelt kérdés

Annyi,hogy már szeretnek melltartot, gyantaztatni a lábam és szemoldokot szedni.

Igazabol mar tavaly nyár óta borotvalom a lábam és a honaljam.mivel eleve nagyon fekete volt a szorom és muszalynak ereztem. Erre csak annyit mondott hogy miért borotvalkozok? Mondtam hoyg én nem😂aztán elmentem.

Már elegem van ezért szeratnem gyantazni a lábam. Persze kozmetikussal.

Uncsim egyszer kiszedte a szemoldokom mert 2cm széles vicc nélkül. Erre anyám leorditott 😒 Ezért meg szeretném hoyg szedje akár kozmetikus vagy barki.

Aztán melltarto. Na kaptam karacsonyra melltartot ami amúgy már kicsi és szivacs sem volt benne meg semmi. Azóta csak toppokat vesz mióta kinoltem. A 60As az kicsi mivel magam probaltam és nagyon kicsi volt rám. Szoval szeretnek egy újat.

Anya amúgy elfog vinni kozmetikushoz pattanasokkal.

Szoval hogy hozzam fel neki a témát?

Egyébként nemsokára 13leszek 😊



2016. máj. 29. 17:33
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Meg SOHA nem volt kifestve sem a szemem sem semmim. Koromlakkot meg semmi ilyesmit nem hasznalok. Nem akarok valami utca k-re hasonlitani...
2016. máj. 31. 15:52
 32/35 anonim ***** válasza:
83%

Én is a természetesség híve vagyok, de ez azt jelenti, hogy max. valami eseményre teszek fel annyi sminket, mint mások hétköznapra, egyébként egyáltalán nem szoktam magamat sminkelni.


De az, hogy valaki kiszedi a szőrét, mert sötét és meglátszik, és ronda, az szerintem igényesség kérdése. Te vonzónak találnál egy olyan nőt, akinek olyan szőrös a lába, mintha férfi lenne? Vagy olyan vastag a szemöldöke, mint egy fiúé? Netán még össze is ér? Az oké, hogy az tetszene, ha átlátszana a melle, de ha történetesen nő lennél és ez veled fordulna elő, bizony igen kellemetlenül tudja magát érezni tőle az ember, mint ahogy pl. nem mész ki meztelenül az utcára, vagy nem veszel fel olyan felsőt, ami átlátszik...


Persze van aki olyan szerencsés, hogy alig van szőre, ami van, az is szőke és nem látszik, azok nem szedetik...


Szóval ez a kategória ápoltság kérdése: szőrtelenítés, öltözködés, dezodorálás, szemöldökszedés.


És ha egyik nap olyan kedve van és kifesti a körmét? Attól sem lesz kur*v@... Vagy kipróbál egy kis szempillaspirált... Az sem a világ vége, a hangsúly azon van, hogy csak néha, ritkán, alkalomszerűen és nem mindig...

2016. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem itt a legtöbb válaszoló nem emlékszik arra hogy milyen 12-13 évesnek lenni. Nem értem miért kell alapból lehurrogni minden gyereket.

Én teljesen megértem amiket szeretnél. Szerintem gyujtogesd ossze zsebpenzed es vedd meg ezeket a dolgokat, de ezt csak akkor, ha már beszéltél anyukáddal és tiltakozik. Ne hagyd magad, persze normális keretek kozott ertem :)

Minden nő/lány tegye a szívére a kezét...egyikunk se szeret szoros labbal es melltarto nelkul utcara lepni. Én 19 vagyok, es az egyik baratnom meg mindig A-s melltartot hord, de pl futas kozben az is tud fel-alá jarni..nem veletlenul gyartanak már ekkora méretre is :)

2016. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Itt mindenki beszél de senki nem a lényeget mondja szegény lánynak. 12 éves vagyok,szedetem a szemöldököm, gyantaztatom a lábam és hordok szivacsos melltartót (nem vastag szivacs). Anyukád úgy kérdezd meg hogy anya mit szólnál ha kiszedetném a szemöldököm? Ha nem akarja engedni akkor kérd azt pld karácsonyra v szulinapra hogy hiszedethesd
2016. jún. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Melltartót hordhatsz, ha van mit tartson, és úgyhallom, neked van jócskán mit megtartson:) De ez nem azt jelenti a "ne lógjon", hogy told fel az égbe az ikreket. Tudj a 2 közt különbséget tenni. Testnevelésnél pl sportmelltartó is úgy fáj h megteszi, jól tart anélkül h lobogna pl a futáskor. A gyantázás úgy fáj h besz###rsz nekije, olyan tépő érzés mintha kvázi csontig kitépnének egy cafatot egy testrészedből. Jobb a borotva bár ne vágd meg magad ars ügyelj, é inkább nem szőrtelenítem a lábam mert epillálás, gyanta fáááájjjj, borotvával meg úgy megvágtam a lábam 1x, hogy úúúúristeeen, vérbe úszott az egész fürdőkádam... Aztán próbálta este a pizsamába elrejteni, de anya észrevette, hogy véres lábnyomokat hagyok a szőnyegen. Azóta csak a hónaljamat szőrtelentem azt visznt majdnam naponta, mert trikóba csúnya lenne. A hónaljam és intim tájon nem mert csúnya vérfürdő lenne a vége mint többször volt ez így már... A lábam nem túl szőrös sötéthajú nő létemre, de gondoltam egyet pár év "szőr" után h húúú tavasz van, szoknyaszezon, le kéne vágni. Erre a bokámnál összeráncolta a beretva a bőrt és puff, nem akárhogy kb 10cm-es méretbe és nagyon vérzett. Orvoshoz nem kerültem hálisten, de anya azt mondta lehet h doki lesz belőle. De nem lett, megúsztam. A szemöldököt meg ne szedesd, mert ha vékony az nem szép, hadd vastagodjon. Mert a korral egyre vékonyodik de nem biztos az se. Zselézd inkább be szemöldökzselével(hajzselé is jó erre a célra), és akkor szebb lesz.
2020. febr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!