Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kötelességem úgy ugrani,...

Kötelességem úgy ugrani, ahogy ő mondja?

Figyelt kérdés
Apám egész életemben semmitse jelentett nekem,nem is foglalkozott velem lelkileg se,puszit is alig adott,sokat idegbetegeskedett velem. Azért hálás vagyok,hogy dolgozott értünk,de ez más téma.. 18éves vagyok,még tanulok,mamámnál lakok. Apám is ugyanebben a városban lakik.. Ha elhív magához vagy kiakar oktatni,vagy leb....i valamiért. Annyira unom már...Játszani akarja a gondoskodó apát nagyanyámék előtt,de elkésett vele...Tegnap is mondta,hogy valamelyik nap elvisz magához,meg az idióta barátnőjéhez,de őt is utálom,és tudom,hogy mi vár rám.. Kötelességem elmenni hozzá? Bekell valljam ,tartok tőle egy kicsit..
2016. máj. 30. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha már elmúltál 18 akkor nem vagy köteles
2016. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles. Ha nem akarsz menni akkor ne menj.
2016. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!