Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek erre lehet valami...

Szerintetek erre lehet valami megoldás? Évek óta ezen megy a vita.

Figyelt kérdés

Napközben egyedül vagyok itthon. A lakásban bent nagyon fülledt a levegő, ezért kinyitom a szobámban az ablakokat, hogy szellőzzön. A meleget szeretem, azzal nincs bajom.

Anya viszont minden nap veszekszik velem emiatt, hogy meleg van a lakásban mire hazajön, mert "beengedem a meleget".. Egyrészt kb 2-3 fok különbség van, meleg van csukott ablakoknál is, másrészt épp olyan este 6 körül, mikor ő hazaér, akkor ha szellőzne tovább a ház, akkor szépen lehűlne estére, de ő azonnal becsuk minden ablakot, így persze hogy meleg van estére. Mert hogy este nem lehet nyitva az ablak, mert bejönnek a bogarak.

Szóval tudtok ilyen helyzetre megoldást, hogy nekem ne kelljen az állott levegőben ülnöm idebent, neki meg ne legyen az a kínja, hogy meleg van este?


2016. máj. 31. 22:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Csukd be a szobád ajtaját.
2016. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Légkondi? Ventillátor? Szúnyogháló? (ez a melegre nem, de az esti bogaras kifogásra jó megoldás lehet)
2016. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ventilátorra azt mondja, az hülyeség, szúnyoghálóra apa 20 éve próbálja rábeszélni, mindig kerek perec kijelenti magyarázat nélkül, hogy abban a házban ahol ő él, soha nem lesz szúnyogháló.
2016. máj. 31. 22:31
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a szobád ablakára szúnyoghálót önmagad, majd megbékél vele.
2016. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Oké akkor még egyszer, csukd be a szobád ajtaját.
2016. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Néha becsukom de a huzat kinyitja, nem jó a zár és nem csukódik be teljesen. Majd lehet megpróbálok elé tenni valamit, hátha...
2016. máj. 31. 22:49
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

A bogarak alkonyattól jönnek be, amikor már lámpát gyújtotok.

Reggel, amint fölébredsz, nyiss ki mindent, csinálj kereszthuzatot (akár a bejárati ajtót is nyisd ki). Ahogy melegszik délelőtt a levegő, csukd be és sötétítsd be (ha besüt a Nap).

A saját szobádban meg úgy csináld, ahogy neked jó. Ha pl. egész éjjel nyitva van, akkor (most még) szépen lehűlne.


A szúnyogháló iránti ellenkezése persze marhaság.

2016. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
50%
a te anyud se egyszerű.az enyém ugyan ilyen.semmi nem jó neki.amúgy én màr elköltöztem.akkor jövök megyek nyitok ablakot mikor akarok.
2016. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

Szerinted anyudnak tényleg ez a legnagyobb baja?

"szunyog hálót nem! Mert! Csak!" ???!

Ez olyan, mint a fital házasoknál a "ki viszi le a szemetet". Tényleg ez baj? Semmi más nincs?

2016. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Hogy nyitja ki a huzat, ha minden más ablak be van csukva?
2016. jún. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!