Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek erre lehet valami...

Szerintetek erre lehet valami megoldás? Évek óta ezen megy a vita.

Figyelt kérdés

Napközben egyedül vagyok itthon. A lakásban bent nagyon fülledt a levegő, ezért kinyitom a szobámban az ablakokat, hogy szellőzzön. A meleget szeretem, azzal nincs bajom.

Anya viszont minden nap veszekszik velem emiatt, hogy meleg van a lakásban mire hazajön, mert "beengedem a meleget".. Egyrészt kb 2-3 fok különbség van, meleg van csukott ablakoknál is, másrészt épp olyan este 6 körül, mikor ő hazaér, akkor ha szellőzne tovább a ház, akkor szépen lehűlne estére, de ő azonnal becsuk minden ablakot, így persze hogy meleg van estére. Mert hogy este nem lehet nyitva az ablak, mert bejönnek a bogarak.

Szóval tudtok ilyen helyzetre megoldást, hogy nekem ne kelljen az állott levegőben ülnöm idebent, neki meg ne legyen az a kínja, hogy meleg van este?


2016. máj. 31. 22:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Zsebpénzedből vegyél a saját szobádra öntapadós szúnyoghálót. Méretre vágod a csíkokat. Kívülről fölragasztod az ablakodra és a csíkok tépőzáras felébe berakasztod a szúnyoghálót. Te szobád, azt csinálsz ott amit akarsz. Teljesen mobil megoldás.
2016. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy nyitja ki a huzat, de kinyitja. Egyébként a fürdőszobai kisablak mindig nyitva van a leghidegebb telet kivéve, nem tudom ez elég-e hogy huzatot csináljon (a fürdő ajtaja közel van a szobámhoz)
2016. jún. 1. 07:51
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Mondd meg neki, hogy nem a meleget engeded be, hanem a hideget ki.
2016. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%
Én is szúnyoghálót tennék, bolond nő meg üljön le magának.
2016. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy új zárbetétet, nem túl drága és megoldja, hogy ne nyíljon ki az ajtó. Bogarak ellen nagyon jó a konnektoros riasztó.

Én sem tudnék levegőtlen szobában meglenni, nálam egész este nyitva az ablak, nappal is többször, este berakom a szúnyogírtót a konnektorba, más rovar meg ha bejön, azt egy dobozban megfogom és kitessékelem az ablakon. :-)

2016. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Konnektoros szúnyogirtót használok én is, hamar kinyír minden bogarat, de valamiért neki az se elég :/
2016. jún. 1. 08:31
 17/27 anonim ***** válasza:
ragassz szúnyoghálót az ablakkeretre és szellőztess este így nem jönnek be a bogarak, de bejön a friss hidegebb levegő
2016. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló!
2016. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
apud jo nagy papucs ha 20 ev alatt nem tudott racsapni az asztalra es fel ora alatt rakjon halot.
2016. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nálunk a szúnyogháló alap volt, nem is mi,tettük fel, hanem tök spécit csináltattunk. Nem is jön be semmi, bármikor nyitva lehet. Nem is értem, hogy miért ellenzi? Probáld ki az eddig leírt tippeket.
2016. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!