Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felvegyem a kapcsolatot...

Felvegyem a kapcsolatot apukámmal? Story lenn.

Figyelt kérdés

Kb 5-6 éve nem beszélek apukámmal, mert elváltak anyutól, elköltözött én pedig kamaszodtam és a bulik sokkal fontosabbak voltak, mint őt látogatni. Soha sem keresett meg magától, azt tudom, hogy most rühell, mert felsőoktatásban még tanulok és fizetnie kell gyerektartást. Szinte naponta eszembe jut, de nem merem felkeresni, nem tudom hogyan reagálna... Tudom, hogy nagyon szeretett engem, habár anyummal sokat veszekedtek nekem csak jó emlékeim vannak, mindig megtett értem mindent, bármit kértem, 15 éves koromig tényleg nagyon jó apám volt. Viszont amikor elment onnantól nem keresett. Nem hiszem, hogy nem jutok eszébe, biztos, hogy ő is gondol rám. Ha nekem lenne gyerekem nem felejteném el egyik napról a másikra. Nem tudom mivel kéne kezdenem, ha felhívom vagy egyáltalán nekem kéne ezt kezdeményeznem?! Fogalmam sincs... Hiányzik és folyton az jár az eszembe, hogy egyszer meg fogom bánni, hogy nem kerestem, csak nehogy akkor késő legyen :'( Még lehet az is jobb lenne, ha azt mondaná, hogy már nem akar látni. :(


23/Lány


2016. jún. 2. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Lépjél te, légyszíves. Szerintem nem azért rühell, mert fizetnie kell, hanem azért, mert "cserébe" nem kap semmit, nem keresed. Tedd félre a méltóságodat egy percre, aztán úgyis azonnal kiderül, hogy hogyan fogad majd téged.

Én kicsit hasonló helyzetben vagyok, a veled egyidős lányom egy hónapja le se szar, és megkért, hogy én se keressem őt egy darabig. Nem kívánom senkinek ezt az érzést, hidd el.

2016. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy életed van és egy apád. Ne játszd el az egyetlen lehetöséged. Lehet, hogy ö is fél és nem mer lépni. Egy próbát megér, lesz, ami lesz, apa mindenkinek csak egy van.
2016. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azóta mi újság?

Szerintem is keresd fel, biztosan örülne neki, hidd el!!

2016. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz: HÍVD FEL!

Én is kíváncsi vagyok, hogy mi a helyzet azóta. :)

2016. aug. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!