Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyám folyama...

Mit csináljak ha anyám folyamatosan fenyeget?

Figyelt kérdés

Amikor a tessomal összeveszek vagy hasonló vagy vele akkor folyamatosan azzal fenyeget hogy elmegy vagy felakasztja magát.

De ezt nem tudom nem komolyan venni mert volt már hogy 1 vagy 2 napra elment.



2016. jún. 3. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hadd menjen, legfeljebb leissza vagy megdugatja magát. Ha meg felköti magát, akkor ez van. Ne aggódj egy ilyen érzelmileg labilis ember iránt. Ha meg kell halnia, meg kell halnia. Nézd a jó oldalát, örökölni fogsz egy pár dolgot tőle. Remélhetőleg nem adósságot.
2016. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Kedves #1, te valami hatartalan nagy barom vagy!!!!

Beszelj anyukaddal, hogy kerjen segitseget. Mas rokonokhoz, apukadhoz, nagyszulokhoz nem tudsz fordulni segitsegert? Anyukadnak nagy szuksege lenne ra, de nem biztos hogy elsore be fogja latni!!

2016. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy kérjen segitséget azt mondta hogy minek.Apámmal meghalt amikor 1 éves voltam a többi rokonnomal nem tartom a kapcsolatott
2016. jún. 4. 16:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Apám neghalt félre írtam
2016. jún. 4. 16:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Édesanyádnak van testvére, élnek az ő oldaláról a nagyszüleid? Vannak keresztszüleid, vagy bármilyen rokonod, akihez lehetne fordulni? Ha igen, akkor beszélj velük, mert anyukád semmiképpen sem százas. Ha komolyan vannak öngyilkossági szándékai, akkor azért, ha nincsenek és csak ezzel akar rátok ijeszteni, akkor azért.
2016. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma haza jött a tesom külföldről és rá probálja beszélni egy szakorovosra.
2016. jún. 5. 20:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy pszichologusra
2016. jún. 5. 20:58
 8/9 Adri+ ***** válasza:

Az meg nem hiszem, hogy menne.

A labilis ember vagy nyiltan, vagy titokban, de nem akarja.


Viszont, hogy nem fog elmenni szakemberhez, legfeljebb bekamuzza hogy ott volt, és nem sétált az szinte tuti.

Ugyanis az érzelmi labilitást mutató személyek betegségtudata általában nem megfelelő.

Anélkül meg csak időpocsékolás.


Bár, remélem, ő lesz a becsületes kivétel.

Azért kísérjétek el, szerintem.


Derűs napot kivánok :

Adri

2016. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a te felelősségre egy felnőttre vigyázni
2016. szept. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!