Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van folyamatosan a...

Mi baja van folyamatosan a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok egész nap akkor mindig nyavajognak, hogy antiszociális vagyok, ha pár havonta hétvégén elmegyek bulizni, akkor meg az a bajuk hogy minek bulizok. Ha haverokkal vagyok, mindig megemlítik hogy "már megint a haverjaiddal voltál?". Most akkor mi van? nem tudom követni őket.,,

2016. máj. 25. 19:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2016. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Clowe válasza:
Szerintem ülje velük és beszéld meg hogy miket szeretnél és hogy Ők miket szeretnének ... próbáljatok meg közös kompromisszumra jutni velük közösen és legyél nyitott és őszínte :) az is lehet hogy az a gondjuk hogy velük keveset beszélgetsz és hiányzol nekik ezért nem tetszik semmi sem a szüleidnek :D
2016. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok, befejezem az iskolát. Egyébként meg nem beszélek velük, mert unszimpatikus emberek számomra, akár a szüleim, akár nem.
2016. máj. 25. 20:18
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
elég elcseszett gyereknek tűnsz.
2016. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
#4 De kedves! De ki cseszte el azt a gyereket? A kérdező saját magát? Nem valószínű... Kérdező, valószínű most jönnek rá, hogy lassan teljesen leválsz róluk.
2016. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nos.. ennyiből ki nem derül, hogy ki cseszett el kit, de hogy az eredmény nem pozitív, az tuti.
2016. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elég régóta így kezelnek. Kb. 14 éves korom óta. És igen, elcseszett gyerek vagyok, mert mentalitásban nem hasonlítok rájuk. Szerintem a legjobban az zavarja őket, hogy nem bírják elfogadni, hogy a gyerekük nem egy tömeggyártmány, hanem vannak saját gondolatai. Nem is ismernek a saját szüleim teljesen...
2016. máj. 25. 20:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Van egy öcsém, aki 16 éves, de ő egy világi nagy csavargó, sose tanult jól, de őt jobban szeretik, rá sose haragszanak.
2016. máj. 25. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Költözz el és éld az életet. Keress munkát.
2016. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenki keressen munkát akinek hülyék a szülei?
2016. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!