Miért teszik ezt velem?

Figyelt kérdés

A szüleim folyton szekálnak! Csúnyáznak,meg stb.. 17 éves vagyok,és 11 éves korom óta modellkedek.. Jelenleg van is udvarlóm.. Szóval szerintem nem vagyok csúnya..😶

Meg amikor beállok a tükör elé fésülködni,akkor beszól anyum,hogy hova fésülöd azt a pár szál hajad? Nem lesz szebb,nehogy azt hidd...

Múltkor is 3-4 napig éheztettem magam,mert ismét leszóltak,hogy kövér vagyok (170 cm és 50 kg vagyok egyébként..) és fel se tűnt nekik,hogy a gyerek nem eszik napok óta!!

Nevelőapám van,mert anyáék 9 éves koromban elváltak,pont emiatt,hogy anya folyton csesztetett,de apát is..

Még februárban nevelőapám rondaságnak,kövérnek hívott...

Ezért elmentem apumhoz.. Aztán anyám jött reklamálni,hogy mit keres itt a gyerek,holott nem engedte meg,hogy átmenjek,és azonnal menjek haza,mert ha nem,elfelejthetem a modellkedést..

Apu elbeszélgetett nevelőapámmal,hogy mégis hogy képzeli,hogy így beszél velem,de semmi hatással nem volt rá..

Nem arról van szó,hogy megvernek,mert nem,azért nem ilyenek,hanem szavakkal sértegetnek..


Már elegem van..! Mit tegyek?


2016. jún. 7. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Lelki terror rosszabb, mint a fizikai, amint 18 leszel (gondolom nemsokára) költözz apukádhoz, anyukád még a rendőrökkel sem vitethet haza 😉
2016. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!😃😃

Igen,ebben a hónapban leszek 18! (végre😊😊😎)

2016. jún. 7. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Csillagom, csak mert megkaptad végre az áhított iPhonet, még nem kell teleszemetelni minden mondatodat az emojikkal. Illetve anyagilag akkor ellátnak, hordanak modellkedni, ami megint nem kevés pénz, nem állnak az utadba... jövő hónapban betöltöd a tizennyolcat, akkor mi a kérdésed igazából?
2016. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Patriksztár ***** válasza:
Az a 6 darab emoji tényleg a világvége...Ne szórakozzunk már...Miért kell ilyen hangnemben beszélni az emberrel?
2016. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

Figyelj. Igen, szemétség, hogy beszólogatnak. Tényleg az. De azért ez a "Múltkor is 3-4 napig éheztettem magam,mert ismét leszóltak,hogy kövér vagyok ... és fel se tűnt nekik,hogy a gyerek nem eszik napok óta!!" - duma ne haragudj meg, de nagyon szánalmas, mintha egy 13 éves írta volna...

Te írtad, hogy modellkedsz, meg "170 cm és 50 kg vagyok egyébként..." - nyilvánvaló, hogy tökéletesen tisztában vagy vele, hogy nem vagy kövér, és csúnya sem. Nincs önértékelési zavarod, reális képed van magadról. Tehát egyértelmű, hogy ezzel az éhezős akcióval csak fel akartad hívni magadra a figyelmet, és sajnáltatni magad.

Felesleges. Azt már felismerted, hogy anyukád emberileg a nullához közelít, a párja meg szintén. Most azt kell felismerned, hogy ez nem fog változni, bármennyire "produkálod magad" nekik, nem fogsz elérni vele semmit.

Majd akkor fog koppanni anyukád, amikor mondjuk - én ezt tenném - a 18. szülinapodon bejelented, hogy "Akkor császtok, apuhoz költözöm".

2016. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!