Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

A 18 éves fiam lelépett a kocsimmal. Amikor hívtam, felvette és annyit mondott, hogy majd szombat este jön, de nem mondta, hogy hova ment, miért vagy miből.

A rendőrséget nem akarom értesíteni, megbízok benne annyira, hogy ha azt mondja, hogy szombaton jön, akkor jönni fog, de elég ideges vagyok.

Mit kéne csinálnom?


2016. jún. 10. 16:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha szombaton hazaér, akkor két hatalmas pofonnal üdvözölni a fiadat. Engedély nélkül vitte el a kocsit, és te a telefonban sem mondtad neki, hogy azonnal hozza vissza?
2016. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%
Ne csinálj belőle nagy ügyet.Ha azt mondta szombaton jon,szombaton jonni fog.Akkor aggódj majd,ha szombaton sincsen otthon.Arrol pedig beszélgess el vele,hogy máskor szóljon,ha kell neki az autó.
2016. jún. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
1# de igen, elmondtam hogy mit képzel magáról, hova ment, alig fél éve van jogsija, kivel van, stb, de ez nem fontos a kérdés szempontjából.
2016. jún. 10. 16:25
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Most epp semmit nem kene csinalnod, hiszen nem tudsz. Ellenben amint hazaer, a kulcsot, forgalmit azonnal elveszed tole, es elzarod olyan helyre, amit biztosan nem tud kinyitni akkor sem, ha nem vagy otthon vagy epp alszol.


A tovabbiakat rad bizom, azert ez kisse tulmutat a gyerekes csinyen, az auto a te neveden van, ha barmit elkovet teged vesznek elo. Tekintve hogy a legkisebb megbanast sem mutatta, en elbeszelgetnek vele arrol is, hogy meddig akar meg otthon lakni, esetleg nem gondolt-e az elkoltozesre, sajat labra allasra.

2016. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagyon is fontos hogy hol van és kivel. Engem meglep, hogy téged ez nem is érdekel.
2016. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%
Mire hazaér, zár lecserél, diákmunka prospektusok az asztalon, és mond meg neki, hogy ezzel sikeresen betáblázta az egész nyarát, hisz ha ilyen nagyfiú akkor az egyetemre valót is keresse meg, holnap kezdhet, nincs buli nincs haver.
2016. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én utána biztonságos helyre helyezném az autó papírjait egy jó időre.
2016. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
#2-es vagyok.Nem értem miért pontoztatok le.Mindenki volt fiatal,nem hinném hogy a pofozkodás pedig olyan jó dolog lenne.Ezentúl nem is adhatja oda neki az autót?Persze más kérdés,hogy Hányszor játszotta már ezt el,de akkor is el lehet normálisan beszélgetni egy gyerekkel.Na és akkor mi van ha elvitte?Szombaton visszahozza.Egy nap nem nagy dolog.Mintha ti olyan szentek lettetek volna fiatalon és nem csináltatok volna hülyeségeket..na persze.
2016. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó akár hiszed, akár nem, de én nem csináltam hülyeséget, vagyis nem ekkorát. Ez, ha szigorúan vesszük lopás, meglopta a saját apját. Én ezek után biztos nem adnám neki oda mégegyszer, ha ilyen gyökér akkor így járt, járjon busszal, azon menőzhet.
2016. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%
Meg kellett volna nevelni. Ahogy látom nem sikerült. Ráadásul most sem tudod mit csinálj. Minek vállal az ilyen gyereket ? Sajnos sok szülő ilyen. De a 8-as sem papanszkodhat. Remélem nincs gyereke.
2016. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!