Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

A 18 éves fiam lelépett a kocsimmal. Amikor hívtam, felvette és annyit mondott, hogy majd szombat este jön, de nem mondta, hogy hova ment, miért vagy miből.

A rendőrséget nem akarom értesíteni, megbízok benne annyira, hogy ha azt mondja, hogy szombaton jön, akkor jönni fog, de elég ideges vagyok.

Mit kéne csinálnom?


2016. jún. 10. 16:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
11%
20 Már hova neveled ha felnőtt? Diákmunka? Semmit nem fizet. Amúgy meg simán átbaxa az apja fejét, azt mondja h melózik, közben heverészik a strandon. A kapcsolatot viszont jól el lehet rontani, ha kis hülye gyereknek nézzük a felnőtt fiunkat.
2016. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha annyira felnőtt, akkor el is tudja magát tartani igaz utolsó?
2016. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
43%
22 Fogalmam sincs, hogy el tudja-e magát tartani, de szerintem ez nem is kapcsolódik szervesen a kérdéshez. Én el tudom magam tartani, mégis szólok, ha elveszek valamit ami nem az enyém és a másiknak szüksége lehet rá. Amúgy meg kicsit uncsi, hogy a gyk-n mindig ez az utolsó érv, hogy én tartom el, nem ezért kell tisztelni valakit, amikor meg gyereket csinál egy ember, vélhetően tisztában van azzal, hogy pénzbe fog kerülni.
2016. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
A szemeben az a felnőtt, aki el is tudja magát tarzani és a tetteiért vállalja a felelősséget. Addig maximum nagykorú gyerek.
2016. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
70%
Kapna egy sms-t 2 lehetoseggel: azonnal hazajon es meg olcson meguszhatja, vagy jatsza tovabb a felnottet es szombat este nadragszijjat hasitok a hatarol.
2016. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
Nos hazajött?
2016. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Igen, hazajött. Elment Pestre a barátnőjéhez. Legalábbis ezt mondta este amikor hazajött.

Azt mondta, hogy azért vitte el a kocsit, mert gyorsabb és olcsóbb mint a busz, és azért nem kérte el, mert nem adtam volna oda.

Ez igaz, de nem kifogás. Egyelőre elvettem tőle a jogsiját, illetve szobáfogságot kapott, ma pedig beszélni fogok a barátnőjével.

2016. jún. 12. 11:43
 28/29 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet
2016. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A barátnője megerősítette hogy ez volt, szóval szobafogság és jogsi elvétel lett a büntetése.
2016. jún. 14. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!