Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok a gyerek/feleség...

Tgt kérdése:

Mit gondoltok a gyerek/feleség megveréséről? Szerintetek is olyan vicces és magától értetődő, ahogy Czakó Gábor, Kossuth díjas író gondolja?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 10. 16:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
Én csak egyenlőséget kívánok mindenkinek. B****** őt is jól p0fán amikor valaki (akár jogosan, akár nem) nem ért egyet vele, és akkor majd elgondolkodik az álláspontján.
2016. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Remelem utolso egyszer neked is megmutatják hol a helyed!!Szivemből kívánom!
2016. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Draga utolso!

Ugyanazt kivanom neked mint a 12 es baratodnak!!

Nincs az az indok hogy valakit meguss!!Megyegyszer mondom NINCSEN!!

Az hogx akedves asszonyod elismerte azt felelmbol tette,te meg egy kaki kupacnal is szagosabb es visszataszitobb vagy!!

2016. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
8%

#12 vagyok

Én meg azt kívánom, hogy tanulj meg írni. :)

2016. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ez a legkisebb problemam,de neked nehezebb dolgod van!!;)
2016. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
20%

14 vagyok. igen én is kaptam pofont,mert nem halgattam arra aki szolt nekem szépen,csunyán,orditva.


a nő pedig nem azért ismertel a jogosságát mert fél,hanem mert ha ott hisztizik akkor szarabul járunk mintha csendben marad...amúgy leverne mert kung-fuzik.

2016. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 12-es,14-es!

Nagyon remélem, hogy soha nem lesz olyan nő, aki veletek kezdene.

Hogyha egy kapcsolatban nem megy a kommunikáció, akkor lehet szakítani, elválni stb. A primitív és végtelenül buta emberek alkalmaznak erőszakot, akik képtelenek máshogyan kezelni a feszültséget.

Ha engem megütne egy férfi (/bárki), valószínűleg az lenne az utolsó hőstette férfiként.

2016. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
98%

Apám anyukámat és a testvéreimet gyakran verte, amikor részeg volt, bár józanon is előfordult egy-egy pofon, rángatás, kiabálás. Mindig tudott emberkedni a nála gyengébbekkel. Ha egy megtermettebb férfi állt volna oda, behúzta volna fülét-farkát. Mai napig nem szeretik testvéremék apámat, a szükséges helyzetjelentés van az életükről és kész, letojják magasról. Hihetetlen módon elcseszte a gyerekkorukat.


Lehet, hogy a legundorítóbb ez a feleség- és gyerekverés, de szerintem az is elég csökött gondolkodás, ha a nőt ingyen bejárónőnek, szakácsnak kezelik a férfiak. Nekem konkrétan van egy ismerősöm, akinél az egész családjában érződik ez a mentalitás, a nőkkel lekezelően bánnak, velem is és más nőkkel is úgy bánik, mintha nem is tudnánk, mit beszélnénk. Ha eltérőek a véleményünk, ha ész érveket hozok fel, vigyorogva legyint, nem gondolja a nőket egyenrangúnak. Ráadásul van barátnője, kábé egymás mellett élnek, amíg a nő beteszi a mosógépbe a ruhákat, amíg elmosogat, amíg főz, amíg az ágyban hagyja magát, addig neki megfelel a helyzet. De hogy annak a lánynak is szintén lesajnálja a gondolatait, világnézetét, az is biztos.

Persze ez már más tészta, de lényeg a lényeg: vannak nők, akik hagyják, hogy ezt műveljék velük, de attól még elfogadhatatlan az ilyen pasik viselkedése.

2016. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
9%
Mindenhez két ember kell, sose felejtsétek.
2016. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
25%
Akkor tanár miért verhet gyereket? Az szerintem sokkal rosszabb, hiszen nem szereti azt a gyereket, csak a hatalmát gyakorolja. Azt miért nem büntetik halállal?
2016. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!