Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok a gyerek/feleség...

Tgt kérdése:

Mit gondoltok a gyerek/feleség megveréséről? Szerintetek is olyan vicces és magától értetődő, ahogy Czakó Gábor, Kossuth díjas író gondolja?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 10. 16:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Amiért a hülyéket sem büntetik hasonlóval!

Igaz kedves utolsó??!

2017. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
97%

Kossuth díj?..

Legalább tudom, hogy mi a golden rapsberry díj magyar megfelelője

2017. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

ajjjaj régen se volt ez másképp itt ez a förtelem pl.

[link]

természetesen nem értek vele egyet..

2017. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%
Ezt az írót is jól pofán kéne b..szni és akkor megtanulná egy életre milyen "vicces" a családon belüli erőszak.
2018. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
83%

Ilyet olyat mond, akivel nem történt még ilyen...


Vannak beteg emberek, akik amúgy normálisnak tűnnek egészen addig, mint egy amúgy jótanuló lányt ripityára vertek, meg csontok törtek egy rossz jegyért. Ami amúgy sem akkora gond, plusz felnőttként sebkit sem érdekelnek az iskolai jegyek...



De főleg falun még benne van az embereknek, hogy a férfi az úr, a lány gyerek meg egy selejt... Sajnos sokszor van így...


Ez egyáltalán nem vicces...

2019. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
44%

Amit mond az igazából nem hülyeség. Az máskérdés hogy helyes e vagy sem.

A verés szerintem az utolsó "fegyelmezési eszköz" illetve van amikor a szépszó már kevés.

Mert ha nincs valós következménye a fenyegetésnek addig nincs határ. Azaz ha mindig csak pofont fog kapni akkor tovább rosszalkodik,mert tudja,hogy úgysincs pofon.

Aztán jobb esetben én adom a pofont...rosszabb esetben valaki aki úgy gondolhatja,hogy most majd megtanulja a magyarok úristént és úgy megveri mint szódás a lovát.


A szépszó:a mikor már 30adszor kérem,hogy ne verje a fakanállal a lábost az kicsit fárasztó,de egy pofon (amibe nem hal bele,stb)az kétségtelenül hatékonyabb mint 31. HAGYD ABBA! felszollalás.


Ez szerintem nem családon belüli erőszak,ha ezt logikusan végig gondoljuk. De ha mégis akkor a mai magyar társadalom 30+ éves fele mehetne a bíróságra feljelenteni aput-anyut mert 20éve megpofozta,és jaj családon belüli erőszak.


Aztán persze könnyü kiragadni egy mondatot a műsorból,hogy jaj mit mondott... de szerintem nem azért kapta Kossuth dijat mert nőverő. A témával kapcsolatban feltudott hozni egy családi példat ami lehet hogy nem is igaz. De a műsor témájaba bele ilik. És 60evvel ezelőtti vidéki életszerves része,az hogy a ferfi veri a környezetét,ezt kb:minden vidéki eltudja mondani,hogy a nagyapja/dédapja ha részeg volt vagy nem,így vert úgy vert.


A nőverés: a szűrke 50árnyalatában ez senkit nem zavart,pedig nem 1pofont kapott...meg audit. Vagy akkor nem számít?

Van ahol auto van,máshol meg hal és mostalan ruha... végeredmeny egy nő akit megruháztak.

Tény és való,hogy a helyzet ennél bonyolultabb.

A gyakorló nőverők álltalában alapvetően alsóbbrendünek tekintik a nőt és durván elnyomják őket sőt kiszolgáltatott helyzetbe kényszerítik.

De tudjuk különbséget tenni 1-2pofon és családonbelüli erőszak között.

2019. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!