Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lett anyával? Hogy állítsam...

Mi lett anyával? Hogy állítsam le szépen, sértődés nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon bizonytalan ember vagyok (25 éves), mindig is anya véleménye, választása volt a döntő, amit vakon követtem, és hittem hogy a legjobb dolgot tanácsolja. Mostanában azonban folyamatosan hülyeséget mond, ami valamilyen szinten befolyásol és belemegyek abba a rossz dologba, amit mond.

Egy apró véleménye is befolyásol és most azt akarom, hogy semmit, de semmit ne mondjon, mert hallani sem akarom a hülyeségét.

Ezt hogyan közöljem a lehető legtapintatosabban???


Munka keresgélés miatt lettek a konfliktusok. Lett volna egy szuper munka, szuper cégnél, csak messzebb és belém beszélte, hogy ez annyira rossz, hogy interjúra se kell elmenni. Mivel nem volt jobb állás, meg már pénz sem, így elvállaltam egy 3 műszakos munkát. (bizonytalan vagyok a számolásban), így a segítségét kértem a munkabér kiszámításában. Meglehetősen magas összeget számolt, a mellesleg ramaty munkakörülmények mellé.

"nem baj, kibírod és összegyűjtesz xy összeget, amiből vehetsz kocsit."

Nos, rosszul számolta, és durván fele annyi a fizetésem.

Már az előző húzását is bánom, de ez még egy lapát volt. Most már semmi véleményét, nem akarom hallani.

Mit mondjak neki?


2016. jún. 11. 12:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ha ennyire nem érted meg miről van szó, inkább ne válaszolj!!
2016. jún. 12. 15:22
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon is értjük. Csak te nem vagy hajlandó elfogadni mások véleményét. Ne állítsd le, egyszerűen csináld úgy a dolgokat ahogy te gondolod. Ha meg képtelen vagy rá, az csak és kizárólag a te hibád, nem másé- vagyis magadon változtass, ne máson akarj.
2016. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!