Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne veszeke...

Mit csináljak, hogy ne veszekedjenek velem folyton, amiért nem vezetek?

Figyelt kérdés

Megcsináltam a jogsit, mert szüleim nagyon erőltették, hogy muszáj, anélkül nem lehet élni, stb, naponta 5-ször biztos elmondták, annyira untam már, hogy elmentem autósiskolába, és összehoztam, gondoltam akkor majd elégedettek lesznek, és békén hagynak.

Utáltam az egészet, és halálfélelmem volt mindig a kocsiban, pedig más mellett ülve elvagyok bármilyen sebességnél bármilyen úton, nem vagyok parázós.

Azóta akárhova kell mennem, változatlanul bicajjal vagy tömegközlekedéssel járok. Most meg ez a bajuk, mert hogy minek csináltam jogsit, ha nem vezetek.

Nem fogják fel, hogy nem szeretem, nem akarom, és félek közben, ami még veszélyes is (másokra nézve is).

Mit csináljak velük, hogy békén hagyjanak ezzel végre?


2016. jún. 20. 12:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%

Ja, és tanulj a hibádból, légy következetes.

Többet ne engedd nekik, hogy beleszóljanak azokba a dolgaidba, amikhez nincs közvetlenül közük.

2016. jún. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ja, az egyik ismerősöm vőlegénye is 22 évesen meghalt, mert el kellett rántania a kormányt... Ez a 10-es úton történt, ami nem egy sztráda. Én is most hallok ilyet először, hogy csak az autópálya veszélyes.. Nekem pl kifejezetten biztonságosabbnak tűnik, amíg nincs valami rendkívüli dolog (nincsenek kereszteződések, éles kanyarok szembeforgalom, szerintem kevesebb a részeg sofőr, mert azok inkább kertek alatt próbálnak hazamenni, van kerítés így az állatoktól se kell tartani, nincsenek cikázó biciklisek, 20-al szüttyögők akik veszélyes előzésre kényszerítik a mögöttük menőt, stb.).. Autópályán szerintem még talán vezetnék is, városban/faluban kizárt.

2016. jún. 21. 10:27
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, felejts el minden érvet és ellenérvet. Ha nem akarsz vezetni ne vezess.


A szüleid veszekedése meg az ő dolguk, nem a tiéd. Nem tudsz egyszerre nemvezetni, meg nekik is megfelelni, Választani kell.


(Ui: 38 éves vagyok, átlagfizetés többszörösét keresem, nálunk a feleségem vezet. 2 éve még autónk sem volt, pedig jólétben éltünk, mégis megvoltunk nélküle. 2 gyerekkel. Tehát az autó nem létszükséglet. Ha meg nem akarsz vezetni akkor ne vezess.)

2016. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Jogsi nelkul meghalnek. 6 eve vezetek 17 eves koromban tettem le. Eletem legjobb dontese volt. Mondhatni barhol el tudnek vezetni es igen kezdetben en is feltem szakadt rolam a viz de ez elmulik. Mara ott tartok h 2 sav kozott is tudnek elozni ugy h vki szembejon. :D most csinaltattam meg az autom. 650 le es nem felek benne. Szerintem vezess de csak kis autoval kezdj. Ford Ka vagy vmi varosi fostalicska tokeletes lenne.
2016. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Utolso. Nem erzed magad kellemetlenul h a feleseged vezet? Nalunk ugy van h en vezetek akarhova is megyunk akarmennyire is faradt vagyok en vezetek. El sem tudnam kepzelni az ellenkezojet h egy no vigyen engem.
2016. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
#25 Én 35 éves férfi vagyok, mindig a feleséem vezet és NEM, nem érzem magam rosszul, hogy ő vezet, ugyanis ugyanolyan emberi lény mint én, velem egyenrangú... Te középkorban élsz? Miért érzed magad kevesebbnek, ha nem te vezetsz, hanem egy nő...?
2016. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. Nem, nem érzem (sőt, férfias férfinak tartom magam, a nemvezetés ellenére.)
2016. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
#25 neked mi bajod van? :D
2016. jún. 27. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!