Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek a 15...

Szülők! Ti elengednétek a 15 éves lányotokat 2 barátnőjével, az egyik barátnőjéék nyaralójába?

Figyelt kérdés

3 napra mentünk, vitt mindenki kaját magával (mármint pl. kenyeret, kalácsot, felvágottat, vajat, lekvárt). A nyaralóban nincs tv, se internet. Laptopot és társasjátékokat vittünk, így amikor rossz idő lett, elfoglaltuk magunkat. Ha jó idő volt kimentünk csónakázni a tóra (mindenki tud úszni), kisebb kirándulásokat csináltunk a környéken stb.


Csak azért kérdezem, hogy más szülők mit gondolnak erről? Elengednétek a gyereketeket?


2016. jún. 22. 10:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
A 15 éves közel sem felnőtt, ezért a szülő dönti el. Ennyi.
2016. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen nyaraaltam először egyedül a velem egyidős tesómmal meg a pasimmal. Ráadásul külföldön voltunk ,Görpgországban.


De mobjduk én 15évesen esetlenebb voltam,mint 17 évesen. Sokaat számít az a két év. Ígyy én nem merném a 15éved lányomat elenegdni felügyelet nélkül,még csak most volt általános iskolás.

2016. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!