Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem bízik bennem Anya?

Miért nem bízik bennem Anya?

Figyelt kérdés
Fél hónapja töltöttem be a 14. életévemet, de nem engedi hogy itthon aludjak egyedül. Háromnegyed tizenegykor ér haza. Ébren meg is várhatnám, hisz szünet van! Egyik nap mondta hogy kicsit még érettebb és felelősségteljesebb vagyok a korosztályomnál. Egyébként panellakásról van szó, szóval ha baj van szólhatok kb. 12 embernek! Ezt csak én nem értem?

2016. jún. 23. 08:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%
Nyilván 14 évesen a kistinik 99%-a érettebb a koránál... hagyjuk ezt már. A kérdésnek mi a fene értelme van amúgy? Mit akarsz, hova menjen éjszakára, a híd alá vagy mi? :D
2016. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Szerintem rosszul értelmezted a kérdést! Azt kérdeztem: miért nem bízik bennem annyira hogy egyedül aludjak otthon?

Nehéz megérteni? Hogy jön ide "a híd alá" pl.?

2016. jún. 23. 08:16
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erted hogy nem engedi ?oda küld valakit háromnegyed tizenegyig?vagy mi? Munkából er haza akkor?
2016. jún. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem küld ide senkit. Az aldiban dolgozik és igen, akkor ér haza - sajnos. Nem értem, pedig amit kér megcsinálom, ha kapok listát hogy mit kell megcsinálnom amíg itthon vagyok, megcsinálom! Délután 6-7-ig itthon maradhatok aztán megyek mamához busszal! Szegény már 80 éves és még mindig ő "vigyáz rám".
2016. jún. 23. 08:21
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Jaa erteem .hat pedig a te korodban mar siman otthon maradhatnal.ha mondod anyukádnak mit mond miert nem ? Ha nem tortenik veled semmi rossz egesz nap mond hogy akkor ugyis alváshoz készülsz ,mar csak tevezel stb . Semmi problema nemlesz
2016. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Most mondtam neki de megint/még mindig azt mondja hogy: Nem, hagyjál már!
2016. jún. 23. 08:26
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg tole hany eves korodig akar reggel este utaztatni ,mikor masok mar siman lehetnek egyedul .
2016. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Már megint le ordított, meg megkérdezte hogy soroljam már fel azokat a barátaimat akik már otthon alhatnak egyedül.
2016. jún. 23. 08:31
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a mögöttes logikát. Több bajod eshet a nagyidhoz való utazás közben mintha otthon ülnél a tv előtt.

Plusz nem is lennél otthon egyedül egész éjszaka hisz 11 előtt hazaér.

2016. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd meg sorolja o mi bajod lehet ami a nagyidhoz való utazás során nem történhet meg vagy addig amig egyedul vagy egesz nap .
2016. jún. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!