Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális viselkedés ez egy...

Normális viselkedés ez egy anyától? Kell emiatt aggódnom?

Figyelt kérdés
Én egyedül éle anyuval, apum nincs. Egy osztálytársam és egyben haverom átjött hozzánk hétvégén. A kertben voltunk, jött anyum, kérdezgette haveromat, hogy a szülei hogy vannak, mit csinálnak mostanában meg ilyenek. Én bementem valamiért a konyhába, aztán levertem véletlenül egy doboz gyümölcslevet, aminek nyitva maradt a teteje, feltakarítottam. Mikor visszatértem az udvarra, éppen láttam, hogy haverom...öhm, ez elég kínos, de éppen a keze anyum fenekén volt, egymással szemben álltak és szorosan ölelték egymást, későn vettek észre, mikor jöttem, de mindketten úgy néztek, mintha szégyellték volna magukat. Én nem szóltam semmit, de kínos volt nekem is. Én kérdeztem anyutól, hogy ez mi volt, de ő csak annyit mondott, hogy régóta ismeri a szüleit meg őt is meg hogy ne problémázzak ezen és többet nem akar mondani, ne piszkáljam ezzel. Én nem tudom, hogy ezt mégis hogy gondolta, de szerintem ha van köztük valami, akkor az elég beteg, olyan kínos ez, inkább kerülöm a haveromat ezentúl. Én most mit csináljak ezzel az egésszel?

2015. szept. 7. 18:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*nem osztálytársam, úgy értettem, hogy csoporttársam, csak tavaly óta járok főiskolára és még gyakran mondok osztálytársat
2015. szept. 7. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Úgy fogalmazol és gondolkodsz, mint egy 15 éves... Igen, az anyák is élnek nemi életet (hűha!) és néha megcserélődnek a szerepek és a férfi a fiatalabb, na bumm. Az irományod alatt még ráncoltam a homlokod, de a kiegészítésed után már cseppet sem: főiskolások vagytok, tehát a srác elmúlt 18... mi a probléma?
2015. szept. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
haverom még 19, én már betöltöttem a 20-at
2015. szept. 7. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
szerintem több van köztük. ami nyilván gerinctelenség,hogy nem szólt egyik se. főleg a haverodnak kellett volna ezt megbeszélni veled. mármint ha tényleg haverok vagytok akkor kikérni a véleményed és az áldásod. de szerintem ez nem olyan gáz,felnőtt emberek, de ha zavar ne hívd át többet,találkozz máshol a haveroddal
2015. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel. Meglepo persze, de anyud es a haverod is felnott emberek raadasul it nincs szo hazassagtoresrol. Ne zavarjon, hadd erezzek jol magukat, tart ameddig tart.
2015. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, annak meg kulon orulnod kellene, hogy anyukadat (40+ eves ha jol sejtem) vonzonak tartja egy fiatal srac :D
2015. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem nem.
2015. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!