Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 11 éves gyereket elküldenétek...

11 éves gyereket elküldenétek a boltba, ami 250 méterre van?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 13:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Kilenc évesen kíséret nélkül utaztam nagyanyámhoz, vonattal, és vittem a másfél évvel fiatalabb öcsémet.

11 évesen mostam, főztem, vasaltam...

2016. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
12%
Nalunk is kb ennyire van a bolt. En nem engedem el. akik irtak, hogy regen mar sokkal fiatalabb korukban egyedul maszkaltak, az mas. Regen nem ilyen vilag volt.Regen odafigyeltek a gyerekekre, a batyam is egyedul kozlekedett mar 10 evesen, igen semmi baja sem lett. Viszont rengeteg gyerek van, aki eltuntkent van azota is nyilvantartva. Pedig ok is, iskolaba indultak, vagy kulonorara vagy haza. Aki irta, hogy a sotetben egyedul ment haza keson, hat oriasi szerencsed volt apam, hogy nem botlottal bele egy pedofil allatba.Akkor mit mondtak volna aszuleid? Hogy dehat nem akartuk burokban tartani? Aki ma hagyja egyedul boklaszni a gyereket az felelotlen. En nem szeretnek olyan sztorikat meselni, hogy majdnem berantottak a gyerekem egy kocsiba. Mert mar sokszor hallottam ilyet sajnos...Majd raer onnaloskodni ha felno.
2016. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsétlen gyerek, akit 11 éves korában se engednek el 250 méterre azaz 10 háznyira... meg szerencsétlen majdani párja, aki egy így nevelt gyereket kifog...

Emlékszem, általános iskola 3-os voltam - szóval 9 - amikor valami kerületi vetélkedőre kellett mennem - télen, korán sötétedett - és szerencsére nem értek rá a szüleim... úgyhogy egy fél kerületnyit utaztam odébb gyalog és villamossal, oda és vissza, utóbbit már sötétben. Mint utólag megtudtam - ugye ez még nem a mobiltelefon nevű elektromos póráz-érában volt - az őseim végig paráztak, de AZÉRT, mert elfelejtették mondni, hogy előtte pár héttel megváltozott a villamos menetrendje, és elfelejtettek szólni, hogy ahol felszállok, az lett már az új végállomás.

De megoldottam... 11 évesen már a fél kerület a minden napi mozgásteremhez tartozott, zeneiskola és hasonló okokból.

2016. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
14%

Azert az tobb mint 10 haz.

neked sincs meg gyereked, mert magadrol beszelsz hogy hova mehettel. Igen, talan en aggodosabb vagyok a kelletenel, de legalabb nem ugy vagyok vele hogy ha torteneik vele valami, hat majd csinalunk masikat.

2016. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%
#24 nem több, a szabvány építési telek 25 * 20 méteres, úgyhogy PONT 10 ház. És de, vannak gyerekeim. Paranoiám nincs, ami azt illeti.
2016. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen lementem a piacra, és bevásároltam az eltenni való paradicsomot.

Igaz, hogy édesanyám szerint alkudhattam volna az árból, no de akkor is elintéztem egyedül, és nem 250 méterre volt

a piac!

2016. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!