Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a mostoha...

Mit tegyek, ha a mostoha lányom kikezdett velem?

Figyelt kérdés
42 éves vagyok és hat éve költöztem össze életem szerelmével. Van két lánya. Az egyik még kicsi,közös kislányunk, a másik pedig egy 20 éves lány, az előző házasságából. Együtt lakunk négyen, látszólag minden rendben. Mikor bekerültem a családba, féltem, hogy mit fognak hozzám szólni,de mivel imádom a gyerekeket és az emberekkel is jól kijövök, semmi probléma nem történt. Sosem vettem ki fegyelmezés szempontjából a részem, amikor a nagylányról volt szó, mivel nem tartottam az én feladatomnak. Ha valamilyen vitába bele is szóltam, inkább érveltem és tudattam vele,hogy rám mindig számíthat. Jóban is lettünk, igazi apa-lánya kapcsolat alakult ki köztünk. Az utóbbi időben viszont nagyon furcsán viselkedik. Ha egyedül vagyunk otthon,oda bújik hozzám, cirógatni próbál,a fülembe suttog és olyan is volt már,hogy megsimított odalent. Mindig egyértelműen elutasítottam és volt, hogy napokig nem is beszéltem vele emiatt, már szinte kerülöm,de mindig megkörnyékez. Nem értem, hogy miért csinálja ezt. Tény ami tény, adok magamra,edzeni járok stb,de akkor is túlzás lenne akár ezek miatt is. Miért csinálhatja ezt és hogyan mondjam el a szerelmemnek, hogy ne jöjjek ki rosszul ebből a necces történetből?

2016. jún. 23. 18:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha tényleg ő életed szerelme(mármint a lány anyja) akkor bizony el kéne neki mondanod ezt az egészet. képzeld el,hogyha megint meg talál simítani ott lent és hazaér pont az anyja? akkor te is repülsz elhiheted..pedig semmit nem csináltál. úgyhogy mondd el neki azonnal, szerintem megérdemli ,hogy tudja.és tényleg te jönnél ki rosszul,hogyha kiderül..az őszinteség fontos egy kapcsolatban.

a lánynak meg mondd meg,hogy neked ez nem pálya,az anyjával jársz és a lányodnak tekinted őt. úgyhogy legyen olyan szíves és fejezze be és keressen mást magának.szerintem ez elég égő,abba fogja hagyni

2016. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!