Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám borzasztóan megbánt....

Édesanyám borzasztóan megbánt. Én érzem csak így vagy mást is rosszul érintene?

Figyelt kérdés

Az elejèn tisztázva nekem van egy felnőtt lányom, ő már 26 éves és van egy 8 éves fiam.

Két éve született az unokám.

Amióta megszületett az unokám azóta anyukám a fiammal nem törődik. Nem anyagi vonzatra értem.

De ha jönnek ő lent marad az autóban. Ha találkozunk akkor is csak a kislánnyal foglalkozik a fiamhoz hozzá se szól.

Soha nem kérdezi meg, hogy elviheti e valahova míg a kislányt és a lányomat minden héten áthívja magához.

A végtelensegig tudnám sorolni a dolgokat.

Mivel idős anyukám megbántani termèszetesen nem szeretnèm de nagyon rosszul esik ez a viselkedés.


2016. jún. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
a dédi? hogy van a dédi? mi ad örömöt az életében? nem fájnak az ízületei?
2016. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerüen mondd meg neki, hogy a fiad is igényli az ö szeretetét ugyanugy mint a lányod, unokád. Ha nem tudja a fiadnak is ugyanugy mutatni a szeretetét, akkor nem kell a kapcsolattartás. (Persze a lányoddal is beszéld meg, egyeztesd.)
2016. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyszer finoman megemlítettem neki a dolgot de ő nem így látja a dolgot.


Az első válaszolót nem igazán tudom értelmezni.

2016. jún. 26. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Segítek 1: ha neked unokád van, anyukád dédi. Valószínű elég sok baj, fájdalma van, nem öröm a testnek megöregedni - lehet, hogy nincs energiája az unokájára.


Te szoktál vele foglalkozni?? megkérdezni, mit segíthetsz, minek örülne??

2016. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
3: Én tudom. Azt kérdi, milyen állapotban van a dédi. Lehet, hogy mentálisan leépült és elfelejtette, hogy van egy másik unokája? Lehet, hogy mással van elfoglalva, a saját kínjaival? Lehet, hogy lélekben már féligmeddig odaát van? Ezt kérdezte. Mielőtt mint egy teljesen ereje teljében lévő embert értékelnénk őt, ezt kéne tisztázni.
2016. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja értem.

Semmi ilyen nincs.

70 éves, szerencsére jó mentális és fizikai egészségnek is örvend.

2016. jún. 26. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

örülünk, hogy jól van- akkor lehet még ok a két unoka közti különbségtételre:

1. más az apuka a két gyereknél? és esetleg az apkua nem annyira szimpatikus neki

2. nem lehet, hogy a kisfiú megbántotta egy beszólással? náluk gyorsan jön az ilyesmi- és sokszor nem tudják, hogy sértő..

De szerintem ne fogd fel tragikusan, nem akkora a baj.

2016. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem szereti a fiúkat. A lányok aranyosak meg kisebb is a dédunoka, a fiúk meg a nagy "bajkeverők". Vannak ilyen emberek
2016. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!