Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan terjeszthet egy apa...

Hogyan terjeszthet egy apa ilyet a saját lányáról? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apámmal sosem volt jó kapcsolatom, sőt inkább szörnyű volt.

Nemrég született meg az első gyerekem, apám nem ismeri a párom, csak anyám, (ez is jele a "jó kapcsolatunknak). Mióta megszületett (és egyszer sem látta, ezek után nem is fogja) azt terjeszti, hogy én nem is tudom kitől van a gyerek. Mindezt azért, mert anyám kitette és nem engedte vissza miaattam, mert annyira kikészített hogy kórházba kerültem.

Jogos ha ezek után nem akarom hogy lássa a lányomat, vagy kötelességem engedni?

Attól félek ha látná, elkezdené gúnyolni csak hogy engem bántson, pedig gyönyörű baba. Nem csak az én szememben, de biztos találna valamit amibe beleköthet..



2016. júl. 2. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen emberrel meg kell szakítani a kapcsolatot. A leírásod alapján egyébként sem tűnik családtagnak. Egyébként sem kötelező látni senkit, akire nem vagy kíváncsi.
2016. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy sikerült összehozni, hogy együtt laktok a szüleiddel és az apád meg a párod nem találkoztak?
2016. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jogos. Ez sajnos nem apa. Még meg akarja nézni?!?
2016. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jogos..a leírtak alapján én sem mutatnám meg, hisz nem viselkedik úgy mintha az apukád lenne.
2016. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2! Te honnan veszed, hogy együtt laknak a szüleivel?


Kérdező, szerintem ne foglalkozz vele, eddig is megvoltál nélküle. Inkább a picire koncentrálj, sok boldogságot kívánok!

2016. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megszakítani a kapcsolatot, esetleg feljelentést tenni rágalmazásért.
2016. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a párodal laksz külön

vagy anyádal élsz apuka máshol?

2016. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Párommal külön.
2016. júl. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!