Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos! 18 év alatt hova és...

Fontos! 18 év alatt hova és hogyan tudnék elköltözni?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok és otthon vernek. Most nem részletezném, de már nem bírom tovább és szeretnék ebből kiutat találni. A nagyszüleim már nem élnek és az unokatestvéreimet csak kiskoromban láttam utoljára. Ilyenkor kihez tudnék fordulni? Lehet hülyeség a kérdés, csak nem tudom hogy ez hogy megy..
2016. júl. 8. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szülőd ver? És tudod mi ennek oka?

Nincs testvéred?

2016. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyámügyhöz fordulj!
2016. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, mind a ketten. Hát ez elég hosszú, de röviden vagy azért mert rossz napjuk van és rajtam vezetik le vagy pedig ha suliban rossz jegyet kaptam. Most pedig ha felidegesítik magukat és mivel én vagyok kéznél, ezért engem bántanak..

Nincs testvérem

2016. júl. 8. 20:26
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Nagyszülők? Unokatestvér?

De ha ennyire komoly a helyzet, akkor gyámügy!!

2016. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
6%

ez szomorú tesó

beszélgessél velük hogy ne verjenek sajnálak 15/F

https://www.youtube.com/watch?v=OHkvuX8ak0c

2016. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy. 16 évesen sajnos nem mehetsz magadtól sehova..
2016. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Besétálsza legközelebbi átmeneti otthonba, (ha Pesten vagy az Alföldi utcában van, vidéken nem tudom), elmondod ezeket és ott maradhatsz, amíg be nem raknak egy nevelőotthonba vagy nevelőszülőkhöz. Sajnos valóban nincs más megoldás ha csaladtaghoz nem tudsz menni.
2016. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire durva a helyzet tényleg gyámügyhöz kellene fordulnod. 16/L
2016. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen vernek?? Állj ki magadért. Mondd hogy feljelented őket, kihívod a rendőrséget, stb. Mondjuk nekem kicsit kamuszaga van a kérdésnek, de ha tényleg így van akkor fentieket ajánlom.
2016. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha megütnek, üss vissza.
2016. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!