Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fontos! 18 év alatt hova és...

Fontos! 18 év alatt hova és hogyan tudnék elköltözni?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves fiú vagyok és otthon vernek. Most nem részletezném, de már nem bírom tovább és szeretnék ebből kiutat találni. A nagyszüleim már nem élnek és az unokatestvéreimet csak kiskoromban láttam utoljára. Ilyenkor kihez tudnék fordulni? Lehet hülyeség a kérdés, csak nem tudom hogy ez hogy megy..
2016. júl. 8. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
Azért én meghallgatnám a másik oldalt is mert nem hiszem hogy mindent elmondtál..
2016. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Utolsó:


Ha szerinted van bármilyen olyan indok, ami miatt egy gyereket agyba főbe lehet verni, a saját szüleje által, akkor te is részese vagy a problémának ami miatt ez az egész topik létezik.


A kérdező pedig igenis le írta mi miatt verik: mert frusztráltak, és a jegyei miatt.


Milyen jó rendszer nem? Nem elég, hogy az iskola egy rahedli stresszt rak az emberre, még a testi fenyítést is jelentse. Volt ilyen osztálytársam, mindenki tudta róla, hogy ilyeneket a szülei, a tanárok is. Folyamatosan rettegett dolgozatosztásnál, hogy hanyas lett neki, mert 4-es alatt nadrágszíjjal verték el, 4-esért csak kézzel.


A legtöbb tanár inkább belejavított a dolgozatába és azt is beleszámolta, így mindíg megvolt neki az 5-ös...

2016. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%
Semmi nem indokolhatja hogy verje a gyerekét.
2016. júl. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!