Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehetne anyáéknak elmagya...

Hogy lehetne anyáéknak elmagyarázni, hogy diákhitelből akarom kifizetni a tandíjamat és ne ők fizessék?

Figyelt kérdés
Megtehetnék, hogy kifizessék, de nem akarom, mert tesómnak nem kell fizetniük. Nem arról van szó, hogy nem tanultam, mert ötös lett az összes érettségim, nyelvvizsgám is van, de a 460-470-es ponthatárt nem tudtam összeszedni. Egy félévet már kifizettek, de azt sem akartam, de nem hagyták. Utána meg mindig a fejemhez vágták, hogy fizetnek utánam, miért hagyok egy unalmas előadást. Utána néztem és vissza tudnám fizetni, mert nem egy nagy összegről van szó. De egyszerűen nem hagyják, hogy diákhitelt vegyek fel, suli mellett meg nem tudok dolgozni. Félek, hogyha elintézem majd, nem állnak szóba velem, mert ilyenek.
2016. júl. 8. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Okosak, mert tudják hogy a diákhitel egy átok és felvenni őrültség, ha van bármi más lehetőség.
2016. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem egy nagy összeg és tudnám törleszteni. De mindig a fejemhez vágják, meg tudom, hogy nem szívesen adják. Meg szeretnék függetlenedni is tőlük.
2016. júl. 8. 20:45
 3/17 anonim ***** válasza:
99%
akkor törleszd nekik!
2016. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most még nem tudom törleszteni, ha lenne pénzem kifizetném magamnak. Épp elég baj a saját kiadásaimat fedezni jelenleg. A diákhitelt pedig akkor kell elkezdeni törleszteni, amikor vége lesz a sulinak és lesz munkám. A kamata pedig nagyon alacsony és amíg tanulok nem kamatozik. Addig meg nyugtom lenne.
2016. júl. 8. 20:58
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Anya,apa következő fèlèvtől én fizetem a tandijamat diákhitelből, mert önállósodni akarok.


Amugy a diákhitel szerintem nem vészes ha nem csak a minimumot fizeted hanem tudsz elôtörleszteni is. Ha viszont a minimumot se tudod fizetni akkor szívás mint minden hitel.

2016. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Na mitől átok a diákhitelt felvenni egyes?
2016. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%

ha 460 ponttal se vettek fel, akkor az bölcsész, jogász valami amiből soha nem élsz meg :(

Már most gyűjts mert kevés a közmunka

2016. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Gazdasági szak, kedves utolsó.

Miért lesz a jogászból közmunkás?

2016. júl. 8. 21:04
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

mert 5 évig tanulnak és azt hiszik ők a janik, és akkor rájönnek, hogy az életbe még semmihez se értenek, több évet kell tanulniuk,hogy ügyvédek legyenek még utána.

Te is lehetsz könyvelő, de ezt nem fogják tanítani

2016. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
73%
Aha hogy pont a jogász szakkal nem lehet mit kezdeni😂😂Nyílvan így van,ha te ezt állítod.Inkább ajánlom,hogy nézz utána a dolgoknak mielőtt hülyeségeket irsz...Nem egy jogász van a családomban és hidd el nagyon is meglehet élni belőle,de hát savanyú a szőlő úgy látom.😃😃
2016. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!