Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem foglalkoznak velem? 17/f

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy-kèt èvben kezdődött,hogy a szüleimnek a munka miatt nincs sok idejük a családra ès ennek leginkább èn iszom meg a levèt. Nincs semmiféle harmónia otthon mindig csak a feszültséget hozzák haza a munkából. De amikor mondtam nekik hogy szeretném ha több figyelmet fordítanának rám,illetve hogy ne ássák a szőnyeg alá a problémákat akkor megsèrtődtek.
2016. júl. 11. 19:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nézd, nem lehetnek mindig ott veled. Engem se támogatnak, sőt kifejezetten ellenzik pl azt amit tanulok. De nem érdekel. Ha magamnak kell megküzdenem érte, megküzdök érte egyedül. Ennyi ezen nem kell fennakadni.
2016. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én megértelek sajnos velem is ez van...
2016. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!